Szukaj

Obładowana prezentami ciężarna Ida Nowakowska wychodzi z TVP. Krągłości gwiazdy na celowniku paparazzi

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska ogłosiła ciążę w Pytaniu na śniadanie. Po wyjściu ze studia została sfotografowana przez paparazzi. Gwiazda opuściła pracę obładowana prezentami. Znajomi z TVP przygotowali dla niej kilka rozkosznych niespodzianek.

Ida Nowakowska zaskoczyła widzów dzisiejszego wydania Pytania na śniadanie. Prezenterka w trakcie programu niespodziewanie wyznała, że jest w ciąży. 30-latka zdradziła, że od sześciu miesięcy przygotowuje się do roli matki. Termin porodu wyznaczony ma na kwiecień.

Producenci najwyraźniej byli przygotowani na komunikat prowadzącej śniadaniówkę, bo kilka minut po tym, jak podzieliła się ze światem swoim sekretem, została obsypana prezentami. Na wizji nie zabrakło serdecznych gratulacji i prezentów, jakie przyszła mama otrzymała od pracowników TVP.

Ciężarna Ida Nowakowska wychodzi z prezentami z TVP

Znajomi z pracy wyprawili Idzie mini baby-shower na wizji. Wręczyli jej m.in. bukiet długich róż, tort z pieluch i słodkie ciastko z napisem nawiązującym do płci dziecka – „chłopiec czy dziewczynka”. Gwiazda, co zrozumiałe, nie mogła ukryć swojego wzruszenia, podobnie jak jej partner programowy, Tomasz Wolny. Ze studia programu wyszła cała w skowronkach, obładowana niespodziankami.

Paparazzi przyłapali tancerkę, gdy opuszczała siedzibę TVP. Za wszelką cenę chcieli zrobić zdjęcia jej ciążowych krągłości. Mimo wielkich starań i fotografowania przyszłej mamy z profilu, jeszcze zanim włożyła szerokie, ciepłe futro, nie udało się dostrzec wyraźnie zarysowanego brzuszka. Nowakowska miała na sobie luźne, za duże ubrania. Sądząc po rozmiarze jej bluzy, brzuszek jest już imponującej wielkości.

Pozostaje nam czekać, aż prezenterka udostępni pierwsze profesjonalne zdjęcie z ciążowej sesji. Sądząc po jej aktywności w social mediach i zażyłej relacji z fanami, jest to tylko kwestia czasu.

Ida Nowakowska o ciąży i przygotowaniach do macierzyństwa

Jeszcze kilka miesięcy temu Ida Nowakowska opowiadała o problemach z zajściem w ciążę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post otwarcie wyznała, że chciałaby w 2021 roku zostać mamą:

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo. (…) Bardzo pilnuję, żeby jej nie stracić. Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój.

Za kilka tygodni jej wielkie marzenie się spełni. Jeszcze raz gratulujemy!


Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×