Wirtualna Polska

10 gwiazd, które powiększyły usta. Zdjęcia po już widzicie, a jak było przed? Różnice są ogromne

10 gwiazd, które powiększyły usta. Zdjęcia po już widzicie, a jak było przed? Różnice są ogromne

Te gwiazdy powiększyły usta

Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. Zdjęcia przed i po. Wśród nich są m.in. Rozenek, Górniak, Woźniak-Starak i Siwiec. Kto jeszcze  zdecydował się na ten zabieg?

Wirtualna Polska

Zabieg powiększania ust jest popularny na całym świecie. Na Zachodzie przy ustach majstrowały m.in. Kim KardashianKylie Jenner i Christina Aguilera. Które z polskich sław poszły ich śladami? Okazuje się, że lista jest dość długa. Wśród nich można wymienić m.in. Małgorzatę RozenekEdytę Górniak, Agnieszkę Woźniak Starak i Natalię Siwiec.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy powiększyły usta: Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie potwierdziła oficjalnie, że powiększyła usta. Fani nie mają jednak wątpliwości, że w pewnym momencie musiała wykonać zabieg. Obecnie jej wargi sprawiają wrażenie o wiele większych niż wcześniej. Efekt „przed” i „po” zobaczycie poniżej. Czy ta zmiana wyszła „perfekcyjnej pani domu” na lepsze?

Gwiazdy powiększyły usta: Natalia Siwiec

Natalia Siwiec też nigdy nie potwierdziła majstrowania przy uśmiechu. Efekt widać jednak na jej zdjęciach. Na nowych fotkach wargi wydają się pełniejsze niż dawniej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy powiększyły usta: Edyta Pazura

Edyta Pazura na przestrzeni lat mocno się zmieniła. Wiele osób przekonuje, że musi to być efektem zabiegów medycyny estetycznej. Sama Edyta milczy na ten temat.

Blanka Lipińska. Jak wygląda?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Blanka Lipińska jest bardziej odważna. Pisarka przyznała się do powiększania ust, z czego jest zresztą zadowolona. Kiedyś napisała w sieci:

Chciałam jeszcze tylko powiedzieć, à propos tamtej storki, że ja na przykład kocham moje wydatne usta (…) Bardzo się martwię, co będzie, jak zdejmę aparat, te usta wrócą do swojego normalnego wyglądu i do swojej normalnej wielkości. Myślę, że będzie mi ich brakować. I jeśli tak będzie, to nie pytając nikogo o zdanie – ponieważ to jest moje życie – zrobię sobie je 4 razy większe, jeżeli będę miała takie życzenie.

Wirtualna Polska

Gratulujemy odwagi!

Gwiazdy powiększyły usta: Agnieszka Woźniak-Starak

Także Agnieszka Woźniak-Starak pozwoliła sobie na eksperymenty. Swego czasu powiększyła też piersi, ale później zdecydowała się je pomniejszyć. Przeczytacie o tym tutaj.

Gwiazdy powiększyły usta: Maja Sablewska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maja Sablewska też należy do grona fanek medycyny estetycznej. Kiedyś przyznała się, że za bardzo powiększyła sobie wargi. Później efekt został nieco złagodzony:

Zrobiłam sobie kiedyś za duże usta. Poszłam do lekarza, który mi tak doradził. Kiedy pojechałyśmy z Dodą na koncert do Chicago i zrobiłyśmy sobie fotkę. Ona i ja. I nagle mama do nas dzwoni: „Co wy zrobiłyście z tymi ustami, dziewczyny!”. Faktycznie, jak zobaczyłam to zdjęcie na większej skali w komputerze, to jak najszybciej udałam się do kompetentnego lekarza, który zrobił wszystko, aby moje usta wróciły do normy.

Wirtualna Polska

Gwiazdy powiększyły usta: Edyta Górniak

Edyta Górniak nie robiła tajemnicy z zabiegu, a w jednym z wywiadów wyznała:

Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam mu, że nie mogę patrzeć na ten swój smutek i muszę coś zmienić. Lekarz powiększył mi wtedy usta.

Gwiazdy powiększyły usta: Justyna Żyła

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Odważna jest również Justyna Żyła. Nawet nie myślała, by zatajać prawdę o powiększeniu ust. Jakiś czas temu pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Gwiazdy powiększyły usta: Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska to kolejna fanka medycyny estetycznej. Oprócz warg powiększyła sobie też piersi. O swoich zabiegach mówiła przed laty:

Wirtualna Polska

Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie. Czułam się przede wszystkim lepiej psychicznie. Wcześniej czułam się nieatrakcyjna, niektóre sukienki źle na mnie leżały i to mnie męczyło.

Gwiazdy powiększyły usta: Honorata Skarbek

Naszą listę gwiazd zamyka Honorata Skarbek. Wokalistka powiększyła usta i piersi kilka dobrych lat temu. Jedna z osób z jej kręgu mówiła wtedy Faktowi:

Honka chciała mieć pewność, że efekt będzie powalający, a opuchlizna po zabiegu zejdzie możliwie szybko. Dlatego nie żałowała pieniędzy i wybrała najlepszego specjalistę w Polsce. Z jego usług korzysta wiele gwiazd.

A wy co myślicie na temat powiększania ust?

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×