Jastrząb AstroMamy horoskop numerologiczny na 2017 rok!

Mamy horoskop numerologiczny na 2017 rok!

Horoskop 2017
Horoskop 2017
Teano - numerolog gwiazd

31.12.2016 07:00

Jak skorzystać z horoskopu numerologicznego?

 1. Zapisz na kartce papieru pełną datę swoich urodzin, a następnie dokonaj sumowania wszystkich wchodzących w jej skład cyfr.
 2. Przykład: dla osoby urodzonej 8.04.1990 roku, działanie będzie wyglądało następująco: 8+0+4+1+9+9+0=31, redukcja do jednej cyfry: 3+1=4

Jesteś numerologiczną 9 - jesteś w swoim 1 roku numerologicznym!

Maja Sablewska jest numerologiczną 9
Maja Sablewska jest numerologiczną 9

1 ROK NUMEROLOGICZNY - nowe możliwości, plany, wyzwania, zmiany!

 • Masz ogromną szansę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Twoje życie nabierze tempa i poczujesz entuzjazm charakterystyczny dla odkrywania nowych idei czy rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Możesz teraz zrobić postępy w każdej dziedzinie. Nadszedł czas na rozpoczynanie projektów, o których od dawna marzysz.
 • Teraz rozpoczyna się nowy cykl, możesz więc śmiało sięgać po pojawiające się możliwości. Otwierają się przed tobą drogi, które do tej pory były zamknięte. Wykorzystaj to. Przeanalizuj swoje wcześniejsze plany i zacznij je systematycznie realizować. Masz szansę na osiągnięcie sukcesu!
 • W tym roku stworzysz podwaliny pod sukces! Im bardziej się teraz przyłożysz do pracy, tym łatwiej będzie w następnych latach. Skieruj więc na nie cały swój czas i energię, by osiągnąć w tym roku coś ważnego, bez względu na to, jaki jest twój status życiowy. Dobry start to podstawa sukcesu! Jest to świetny czas nie tylko na realizację nowych pomysłów, ale także na zmianę miejsca zamieszkania, kupno mieszkania, zmianę pracy.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: W sprawach uczuciowych także nadchodzą zmiany. Przede wszystkim osoby samotne mają możliwość znalezienia życiowego partnera. Natomiast osoby mające problemy w życiu prywatnym - mogą przeżyć rozstanie, a nawet rozwód. W 1 roku numerologicznym czekają nowe znajomości, zmiana stanu cywilnego, śluby oraz narodziny dzieci.

Jesteś numerologiczną 1 - jesteś w swoim 2 roku numerologicznym!

Robert Lewandowski jest numerologiczną 1
Robert Lewandowski jest numerologiczną 1

2 ROK NUMEROLOGICZNY - czas związków, współpracy!

 • Relacje z innymi ludźmi będą w tym roku niezwykle ważne. Zadbaj o pozytywne stosunki - zarówno w domu, jak i w pracy. Jeśli chcesz odnieść sukces zawodowy, musisz postawić na współpracę. Samodzielnie niewiele zdziałasz. Tylko w zespole jest możliwa realizacja twoich zadań. W tym roku absolutnie niezbędna jest współpraca oraz korzystanie z pomocy innych. Dobrze zgrana grupa jest gwarancją sukcesu.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: Również w życiu osobistym nastąpi w tym roku rozkwit. Wszystkie związki mają szansę na wzniesienie się na wyższy poziom. Relacje między ludźmi pogłębiają się i nabierają o wiele bardziej emocjonalnego charakteru. Nawet osoby samotne doświadczą teraz większej bliskości z innymi. Istnieje wielka szansa na znalezienie bratniej duszy. Jeśli pozwolisz działać energii Dwójki, przeżyjesz piękny rok!

Jesteś numerologiczną 2 lub 11 - jesteś w swoim 3 roku numerologicznym!

Natalia Siwiec jest numerologiczną 2
Natalia Siwiec jest numerologiczną 2

3 ROK NUMEROLOGICZNY - kreatywność , optymizm!

 • Wszystko, co jest związane z twórczą ekspresją, będzie teraz dominowało Możesz z powodzeniem zająć się sztuką, ale również wszelkimi zajęciami wymagającymi umiejętności kreowania nowych trendów. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, masz teraz szansę na przyspieszenie własnego rozwoju. To będzie niezwykle inspirujący rok!
 • Twoim atutem będzie w tym roku siła osobowości. Ludzie będą do ciebie lgnąć, więc wykorzystaj to!
 • Trójka symbolizuje radość, entuzjazm oraz różnorodność. Warto w tym roku poświęcić więcej czasu na wypoczynek i rozrywki. Wybierz się w podróż lub organizuj przyjęcia dla rodziny i przyjaciół - nie rozczarujesz się. Wiele wydarzeń będzie teraz napełniało cię dodatkową energią, dzięki czemu z łatwością osiągniesz swoje marzenia!

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: W tym roku rozkwitniesz i zyskasz więcej pewności siebie. Będziesz emanować pozytywną energią i urokiem. Twoja magnetyczna osobowość sprawi,że będziesz przyciągać do siebie przyjazne osoby . Możesz umocnić dawne znajomości lub nawiązać nowe. Osoby bez stałego partnera mają szansę znaleźć w końcu miłość. W 3 roku łatwo się zakochać, przeżyć ekscytującą, romantyczną miłość.

Jesteś numerologiczną 3 - jesteś w swoim 4 roku numerologicznym!

Kinga Rusin jest numerologiczną 3
Kinga Rusin jest numerologiczną 3

4 ROK NUMEROLOGICZNYpraca, wytrwałość oraz dyscyplina.

 • W tym roku wszystko będzie się kręcić wokół pracy i obowiązków.
 • Po lekkim i rozrywkowym roku 3 - należy wziąć się do roboty i nie marnować czasu ani okazji do zarabiania.
 • Wszystkie działania przyniosą bowiem konkretne efekty. Naprawdę nie warto teraz ulegać słabościom i lenistwu!
 • Jeśli nie wykażesz się pracowitością, w następnych latach możesz tego żałować. Patrz więc teraz na swoje życie przez pryzmat obowiązków i pracy, a osiągniesz sukces.
 • Nie możesz sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Jeśli naprawdę chcesz coś osiągnąć w życiu, musisz włożyć w to wysiłek.
 • Wykorzystaj w pełni swoje talenty i możliwości, jakimi dysponujesz.
 • Dobry czas na długoterminowe zamierzenia, pomyśl więc, jakie zmiany wprowadzą w twoje życie harmonię!
 • Wszystko, co wymaga starannego planowania zakończy się sukcesem, warto więc z tego skorzystać.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: To nie będzie czas na flirty i romanse. W związkach, w których nie dzieje się najlepiej może dojść do ochłodzenia i kryzysu. Natomiast w innych - do umocnienia więzi,stabilizację. Jest to świetny czas na zamieszkanie razem czy sformalizowanie związku, zawarcie związku małżeńskiego. Jeśli jesteśmy wolni to jest duża szansa na poznanie życiowego partnera, bo 4 sprzyja budowaniu trwałych relacji. Nie będzie to szalona miłość, a bardziej trwały i poważny związek.

Jesteś numerologiczną 4 lub 22 - jesteś w swoim 5 roku numerologicznym!

Małgorzata Kożuchowska jest numerologiczną 4
Małgorzata Kożuchowska jest numerologiczną 4

5 ROK NUMEROLOGICZNY-  czas wolności i zmienności.

W tym roku zapragniesz nowych doświadczeń!

 • Niczym nieskrępowana natura piątki - przynosi przygodę, podróże i wiele pozytywnych przeżyć. Energia tej liczby skłania do radowania się życiem oraz korzystania z jego uroków.Obudzi się potrzeba wyzwań i nowych doświadczeń . Uznasz, że masz jeszcze wiele do osiągnięcia. Uczucie to będzie tak silne, że możesz posunąć się do ryzykownych zachowań, więc uważaj. Samokontrola oraz poczucie odpowiedzialności pomogą ci zachować równowagę. Pamiętaj o umiarze, a unikniesz ewentualnych niebezpieczeństw. Los będzie ci sprzyjał dostarczając ciągle nowych okazji i wyzwań. Dzięki nim będziesz w stanie zrealizować nawet pozornie niewykonalne plany.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: W życiu uczuciowym zacznie męczyć cię stagnacja. Zapragniesz nowych doznań. Pojawi się również możliwość zauroczenia. To od ciebie zależeć będzie, czy będziesz walczyć o swój związek czy też zdecydujeszsię na jego zakończenie. Osoby samotne będą miały ogromne powodzenie!

Jesteś numerologiczną 5 jesteś w swoim 6 roku numerologicznym!

Małgorzata Rozenek jest numerologiczną 5
Małgorzata Rozenek jest numerologiczną 5

6 ROK NUMEROLOGICZNY - czas umacniania więzi, dbania o najbliższych. 

 • 6 rok numerologiczny to świetny czas na podejmowanie życiowych decyzji -powiększenie rodziny, zawarcie związku małżeńskiego, stworzenie spółki. Priorytetem będą sprawy związane z rodziną, domem i opieką nad członkami rodziny. Masz szansę na umocnienie swojego związku, a także na pojednanie z bliskimi osobami. W roku tym często ambicje zawodowe, ciężka praca schodzi na dalszy plan. Sytuacje, które przyniesie nam ten rok spowodują, że przede wszystkim skupimy się na obowiązkach domowych i rodzinnych..W tym roku poświęcisz więc dużo uwagi potrzebom innych ludzi, a nawet zwierząt. Staniesz się bardziej wrażliwą osobą. Łatwiej dostrzeżesz cierpienie oraz wszelkie przejawy niesprawiedliwości. I zapragniesz działać na rzecz tych, którzy nie są w stanie walczyć o swoje prawa.
 • Wibracja Szóstki sprzyja wszelkim działaniom, które są w jakikolwiek sposób związane z braniem odpowiedzialności - także za innych.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: To dobry rok na zakładanie rodziny. Możliwe powiększenie rodziny. Dla osób samotnych pojawi się możliwość  ustabilizowania swojego życia, poznania kogoś nowego z kim będzie można stworzyć trwałą relację i założyć rodzinę w dalszej przyszłości. Wibracja 6 sprzyja tworzeniu głębokich i trwałych więzów. Jeśli jednak od dawna tkwisz w niesatysfakcjonującym związku, to możesz spodziewać się rozstania, separacji czy rozwodu.

Jesteś numerologiczną 6 lub 33 - jesteś w swoim 7 roku numerologicznym!

Agnieszka Chylińska jest numerologiczną 6
Agnieszka Chylińska jest numerologiczną 6

7 ROK NUMEROLOGICZNY

 • Siedem związane jest z duchowością oraz rozwojem własnej świadomości. Masz szansę w tym roku na dokonanie podsumowania swojego dotychczasowego postępowania oraz podjęcie nowych form samodoskonalenia. Jeśli w dodatku wykorzystasz intuicję - osiągniesz niebywałe sukcesy. Siódemka jest bowiem związana ze zdolnościami parapsychologicznymi i znacznie wzmacnia ich wrażliwość.
 • W tym roku najlepiej poświęcić się własnemu rozwojowi. Zainwestuj w siebie - czas, wysiłek, pieniądze. Nie obawiaj się pracować nad swoimi wadami i złymi nawykami. Wykaż się szczerością w analizowaniu własnej osoby, a uda ci się wejść na bardziej pozytywną ścieżkę własnego rozwoju. Bardzo ważną rolę odegra teraz wiedza na własny temat. Im bardziej zagłębisz się w swoją prawdziwą naturę, tym więcej osiągniesz.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: Wibracja 7 nie sprzyja niestety związkom, partnerstwie i miłosnym uniesieniom. Siedem wnosi potrzebę izolacji,  może się także przyczynić do oddalenia się od partnera, któremu z kolei ciężko będzie zrozumieć takie zachowanie i skupienie na sobie.  Do wielu układów wkradnie się rutyna, która wystawi związek na próbę. Tylko naprawdę mocne więzi, silne fundamenty i porozumienie, zwłaszcza te duchowe sprawi, że związek przetrwa. W innych przypadkach czekają nas rozstania.  To także trudniejszy rok dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki. Możliwe nawiązanie przyjaźni, gdzie nastąpi porozumienie dusz.

Jesteś numerologiczną 7 - jesteś w swoim 8 roku numerologicznym!

Andrzej Piaseczny jest numerologiczną 7
Andrzej Piaseczny jest numerologiczną 7

8 ROK NUMEROLOGICZNY

Liczba Osiem przynosi korzyści materialne - wpływy i bogactwo.

 • W tym roku możesz z powodzeniem realizować wszelkie cele związane z pracą oraz osiąganiem trwałego sukcesu. Wiele twoich wcześniejszych planów ma teraz ogromną szansę na realizację. Jest jeden warunek: musisz się w pełni zaangażować i nie unikać ciężkiej pracy. Wibracja Ósemki nie daje nikomu nagród za nic.
 • W ósmym roku liczy się efektywność oraz ambicja. Możesz śmiało dążyć do sukcesu. Ten rok sprzyja otrzymywaniu wyróżnień - oczywiście trzeba na to zapracować!.Jeśli się postarasz masz wielką szansę na awans w karierze. Musisz jednak uważać na nadmierne ambicje, które mogą cię prowokować do nieetycznego postępowania. Pamiętaj, że osiem symbolizuje sprawiedliwość.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: Liczba 8 sprawi, że będziesz miał duży wpływ na otoczenie oraz będziesz działał w magnetyczny sposób. To rok, w którym może dojść do zawarcia małżeństwa czy poznania swojej drugiej połówki, lecz przez najbliższych 12 miesięcy należy skoncentrować się przede wszystkim na działalności zawodowej i finansach, także na uporządkowaniu małżeńskich spraw.

Jesteś numerologiczną 8 - jesteś w swoim 9 roku numerologicznym!

Edyta Górniak jest numerologiczną 8
Edyta Górniak jest numerologiczną 8

9 ROK NUMEROLOGICZNY

 • Dziewiątka oznacza możliwość zakończenia wielu spraw - w sensie ostatecznej realizacji celów. To znaczy, że możesz teraz sfinalizować swoje projekty, zebrać plon dotychczasowych działań oraz przygotowywać się do kolejnego cyklu numerologicznego, czyli nowych przedsięwzięć.
 • W dziewiątym roku niezwykle wyczula się intuicja. Postaraj się czerpać z tego faktu jak najwięcej korzyści. Możesz uniknąć niebezpieczeństw i wyczuć zbliżające się okazje. Ten rok może się więc okazać się wspaniałym czasem. Pod warunkiem, że pozwolisz sobie na zakończenie pewnych spraw, które powinny zostać zamknięte.Jej wibracja przynosi oświecenie i wyzwolenie. To ostateczna wolność - nieskończona i bezwarunkowa. Dziewiątka uosabia samorealizację na wszystkich poziomach. Jeśli więc jest to twój rok numerologiczny, spodziewaj się spełniania marzeń. Oczywiście pod warunkiem, że do tej pory twoja praca i zaangażowanie były dostatecznie silne.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI: W miłości i związkach możliwe będą zgrzyty a nawet rozstania zwłaszcza jeśli pojawiały się dotąd napięcia, to w tym czasie mogą przybrać one na sile. W małżeństwach, w których nie dzieje się dobrze możliwe jest podjęcie decyzji o rozwodzie. Z przeszłością warto się rozstać się bez żalu, bo w miejsce starego przyjdzie nowe, a określone osoby spełniły już swoją rolę w Twoim życiu.

Zobacz także