Małgorzata Rozenek olśniła nową fryzurą. „Blondynką już byłam. Czas na zmiany”. Tak pojawi się w nowym „DDTVN”

Małgorzata Rozenek (fot. KAPIF)

Małgorzata Rozenek (fot. KAPIF)

Małgorzata Rozenek postawiła na zmiany. Przefarbowała włosy. Na jaki kolor postawiła tym razem? Jak deklaruje, blond się jej znudził. 

Małgorzata Rozenek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Życie zawodowe związała jednak z show-biznesem. Pierwsze kroki stawiała w nim jako gospodyni formatu Perfekcyjna pani domu. Do pracy w TVN powróciła w drugiej połowie ub.r. Dołączyła wtedy do obsady Dzień Dobry TVN, gdzie występuje u boku Krzysztofa Skórzyńskiego.

Jej obecność w śniadaniówce budzi wiele emocji. Ma zarówno spore grono krytyków, jak i oddanych fanów. Dla tych drugich stara się stale podnosić swoje kompetencje, w tym celu zapisała się na zajęcia do logopedy i foniatry. Co jak co, ale pracowitości nie da się jej odmówić! To zresztą podkreślił współpracownik Gosi, Krzysztof, w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Również producenci mają do niej spore zaufanie, o czym świadczy rozszerzenie zakresu jej obowiązków w śniadaniówce. Małgorzata spróbuje sił w kuchni programu. Dobrą nowinę ogłosiła we wtorkowe popołudnie.

Tym razem będę w kuchni, gdzie pokażę wam bardzo proste, bardzo szybkie i zdrowie przepisy, które są najczęściej wykorzystywane u mnie w domu. Pozdrawiam was i do zobaczenia w piątek – w kuchni – pochwaliła się na Instastory.

Gospodyni śniadaniówki poprosiła widzów o to, aby nadsyłali jej różne, ciekawe przepisy.

Jeżeli chcesz, żebym ugotowała twój przepis, wyślij go na dziendobrytvn.pl – zaapelowała.

Z kolei w środę Małgorzata zupełnie nieoczekiwanie zaprezentowała w social mediach swoją imponującą metamorfozę.

Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Zamieściła w relacji filmy, na których zademonstrowała nowy kolor włosów – tym razem wybrała ciemniejszy odcień.

Blondynką już byłam. Czas na zmiany – uzupełniła materiał.

Jak Gosia wygląda jako jasna brunetka? Przekonacie się o tym, zaglądając do fotogalerii pod artykułem. Zamieściliśmy tam też starsze zdjęcia bohaterki tekstu. Dzięki nim możecie porównać aktualny look gwiazdy z poprzednimi.

Paulina Krupińska ocenia proges Małgorzaty Rozenek

W lutym reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z Pauliną Krupińską i zapytała ją o postępy Gosi. Choć Paulina nie śledzi na bieżąco wszystkich wydań śniadaniówki, to i tak jest pod wrażeniem.

Przyznam szczerze, że ostatnio nie mam czasu oglądać nawet naszego programu, jestem tak zaangażowana w nasze wydania, ale gdzieś jak miałam okazję wcześniej podglądać przed nowym rokiem, to wydaje mi się, że Gosia radzi sobie coraz lepiej. Już się na pewno lepiej się czuje w naszym studiu. To jest miejsce jej pracy, więc jak już przychodzi, to zna się z ekipą. Z każdym odcinkiem jest jej coraz łatwiej – oceniła koleżankę z tego samego programu.

Trudno nie zgodzić się z tą opinią.


Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek metamorfoza. Jak wygląda?

Komentarze

 • Kasia pisze:

  Boże jaka ona jest chuda masakra! A włosy dla mnie nie ma żadnej różnicy a jak wygląda w piżamie?przeciętnie podkrążone oczka trochę ma 🤣

 • Gość pisze:

  Siwe włosy zaczęły świecić w studio to trzeba było przefarbować.

 • Gość pisze:

  Żadnej różnicy.

 • Gość K pisze:

  To ja w piątek nie będę oglądać. Nie mogę słuchać jej głosu 🙉 ani oglądać 😡 czemu TVN nam to robi ?

  • Gość pisze:

   Bo telewizja ogłupia , dlatego . Lepiej iść na spacer poszukać wiosny

 • Gość pisze:

  w blondzie bylo fajnie…ciemne włosy już miala i nie wyglądała najlepiej..

 • Gość pisze:

  ja ja lubie jako blondynkę , ale może popróbować innych kolorów na wiosnę

 • Gość toja pisze:

  Co jeszcze TVN zrobi żeby do niej przekonać? Mam uwierzyć, że Gośka gotuje w domu? Sama mówiła, że ma pomoc . Nie wierzę w nic o mówi, bo wiecznie zakłamuje rzeczywistość. I dalej się przechwala, a wszystkich uważa za gorszych od siebie. No i ta chciwość. Teraz okazało się, że kos, ty najmu wrzuca w koszty firmy, kto wie co jeszcze. Fundacja pomogła jednemu dziecku na tak długi czas istnienia. Pewnie też służy do wzbogacania się Rozenek. Skarbówka czy NIK powinna się jej przyjrzeć.

 • Adzia pisze:

  Na pewno będzie jej ładnie w ciemniejszych bo ładnemu w każdych włosach ładnie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×