Małgorzata Rozenek z nowym zakresem obowiązków w „DDTVN”! Już prosi fanów o pomoc

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN. Pojawi się w programie w zupełnie nowej roli. Już teraz wystosowała apel do widzów. 

Małgorzata Rozenek występy w telewizji zaczęła od udziału w formacie Perfekcyjna pani domu. W sierpniu 2022 roku wróciła do pracy w tym medium. Od tego czasu współprowadzi śniadaniówkę Dzień Dobry TVN, gdzie możemy ją oglądać u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Gosia przykłada się do pracy i stale poszerza swoje kompetencje.

Swego czasu zapisała się nawet na zajęcia do logopedy i foniatry. Wszystko po to, aby poprawić swój głos i wymowę niektórych słów. Na podobny krok zdecydowało się zresztą wiele osób z show-biznesu.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Współpracownik Małgorzaty jest pod wrażeniem tego, w jaki sposób przykłada się ona do wypełniania obowiązków. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznał, że Rozenek to jedna z najbardziej pracowitych osób, jakie w życiu poznał.

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą – otworzył się przed kamerami.

Co prawda, nasz rozmówca dostrzegł, że nie zawsze jest zgodny ze swoją koleżanką, jednak nie dostrzegł w tym nic zdrożnego. Gdyby we wszystkim się zgadzali, to ich format byłby zwyczajnie nudny.

W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – ocenił.

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN. Jakiej?

W najbliższy piątek widzowie śniadaniówki TVN zobaczą Gosię w zupełnie nowej roli! Prezenterka spróbuje sił jako kucharka.

Tym razem będę w kuchni, gdzie pokażę wam bardzo proste, bardzo szybkie i zdrowie przepisy, które są najczęściej wykorzystywane u mnie w domu. Pozdrawiam was i do zobaczenia w piątek – w kuchni – ogłosiła na Instastory.

Charyzmatyczna gospodyni formatu ma prośbę do fanów. Chce, aby nadsyłali jej własne przepisy.

Jeżeli chcesz, żebym ugotowała twój przepis, wyślij go na dziendobrytvn.pl – uzupełniła.

Ciekawe, jak Rozenek poradzi sobie w kuchni!


Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVNMałgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  dokładnie.. gada jedno, widać drugie. jeżeli chce żeby wychodziło wiarygodnie to niech się stara a nie wrzuca co popadnie. jeżeli non stop nie ma jej w domu to na lotisc boską z góry wiadomo, że dziećmi się inni ludzie opiekują, sprzątają w domu, piorą itp. zresztą na wielu firlach widać obce osoby i niejednokrotnie kilka.. i nie wyglądają na jej koleżanki.
  tv cały czas próbuje ocieplić jej wizerunek, ale im mocniej to robi tym bardziej odwrotny skutek to przynosi.
  Mnie utkwiło jedno. kiedy powiedziała myśląc, że nikt nie słyszy z pogardą, że za mniej niż 300 tys to ona z łóżka nie wstaje.
  Dwa oblicza.
  Doda nie lepsza. jak zawieje tak gada
  Świat tv upadł.

 • Gość pisze:

  No i dobrze, czyli w piątek nie oglądam ddtvn. Włączę playera

 • Gość pisze:

  Bardzo ją lubię i podziwiam za kreatywność i pracowitość.

 • Gość pisze:

  pustak patocelebrytka

 • Gość pisze:

  jej miejsce w spluczce

 • Gość Toja pisze:

  Drogie TVN, przestań kombinować, żeby zmienić nastawienie do Gośki. Mamy uwierzyć, że ona gotuje w domu i jest taką samą mamą jak inne? Sama mówiła, że ma pomoc do tych spraw. Co z tego że umie przyrządzić kilka potraw? Czy to zmienia jej charakter? Czy przestaje się uważać za lepszą od innych? Czy przestaje się chwalić, kłamać? Ostatnio przyznała się, że koszty wynajmu wrzuciła w firmę choć długi czas wmawiano nam, że płaci po 30tys.Kto wie jakie koszty wrzuca w fundacje, która pomogła dopiero jednej rodzinie, na tak długi czas istnienia. Całe jej życie jest tak przekłamane, że naprawdę nie da się jej polubić.

 • Gość pisze:

  Nieroby w tym kraju mają się świetnie.

 • Gość pisze:

  Jej już nic nie może pomóc, jest tragiczna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×