Narzeczona Cristiano Ronaldo ostro o nowym trenerze reprezentacji Polski. Georgina Rodriguez boleśnie wypunktowała grzeszki Fernando Santosa

Georgina Rodriguez o Fernando Santosie

Georgina Rodriguez o Fernando Santosie

Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji Polski. Gorzko na temat Portugalczyka wypowiedziała się Georgina Rodriguez. Co ma mu do zarzucenia?

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił następcę Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera polskiej reprezentacji. Został nim doświadczony Portugalczyk Fernando Santos. To on poprowadzi biało-czerwonych w kolejnych meczach. Media donoszą, że za swoją pracę otrzyma horrendalnie wysokie wynagrodzenie. Tymczasem nie wszyscy mają o nim dobre zdanie. Gorzkich słów nie szczędziła pod jego adresem Georgina Rodriguez. Co napisała?

Georgina Rodriguez krytykuje nowego trenera reprezentacji Polski

Fernando Santos ma spore doświadczenie trenerskie. Współpracował z takimi klubami jak Estoril-Praia, Estrela da Amadora, FC Porto czy AEK Ateny. W latach 2010-2014 był selekcjonerem reprezentacji Grecji, a później od 2014 – Portugalii. W 2016 roku doprowadził drużynę z Cristiano Ronaldo na czele do mistrzostwa Europy. Niestety na mundialu w Katarze nie poszło mu tak dobrze. Portugalia odpadła, a jego decyzje były dosyć ostro krytykowane. Trener zerwał kontrakt, który miał wygasnąć dopiero w 2024 roku.

To naturalne, że nie każdy jest zadowolony z wyborów, których dokonałem, ale dokonywałem je zawsze z myślą o tym, co będzie najlepsze dla naszej reprezentacji – komentował, żegnając się ze stanowiskiem.

Ostro o jego pracy na mundialu wypowiedziała się także Georgina Rodriguez. Decydującym meczem dla Portugalczyków był ten z Marokiem. Niestety, drużyna Santosa poniosła porażkę. Kapitan drużyny, Cristiano Ronaldo, nie mógł tego przeżyć. Rozżalenie piłkarza wynikało z tego, że został wpuszczony na boisko dopiero na początku drugiej połowy.

Dziś twój przyjaciel i trener podjął złą decyzję. Przyjaciel, dla którego masz tak wiele słów uznania i którego tak bardzo go szanujesz. Ten sam przyjaciel, który wpuścił cię na boisko i zobaczył, jak wszystko się zmieniło, ale było już za późno. Nie można lekceważyć najlepszego zawodnika na świecie i najsilniejszej broni, jaką masz. Tak jak nie można bronić kogoś, kto na to nie zasługuje. Życie daje nam lekcję, dziś nie przegraliśmy, dziś się uczyliśmy – napisała na Instagramie.

Oglądaliście występy Portugalczyków na mundialu?


Georgina Rodriguez gorzko o Fernando Santosie

Georgina Rodriguez gorzko o Fernando Santosie

Fernando Sousa i Cezary Kulesza

Fernando Sousa i Cezary Kulesza

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×