Ile?! Tyle zarobi w Polsce Fernando Santos. Lepiej usiądźcie, bo kwota jest GIGANTYCZNA

Tyle zarobi Fernando Sousa

Tyle zarobi Fernando Sousa

Fernando Santos nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Co wiadomo o Portugalczyku, jego karierze i rodzinie?

Na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza zastąpił Fernando Santos. Jest on byłym selekcjonerem reprezentacji Portugalii. 15 grudnia 2022 roku ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska, po tym, jak drużyna została wyeliminowana z mundialu w Katarze. Zerwał kontrakt, który miał wygasnąć dopiero w 2024 roku. Decyzje, jakie podejmował podczas mistrzostw świata, tak komentował:

To naturalne, że nie każdy jest zadowolony z wyborów, których dokonałem, ale dokonywałem je zawsze z myślą o tym, co będzie najlepsze dla naszej reprezentacji – komentował, żegnając się ze stanowiskiem.

Santos ma 69 lat. Sam przed laty był piłkarzem. Co jeszcze o nim wiemy?

Fernando Santos, nowy trener reprezentacji Polski, co o nim wiadomo?

Fernando Santos ma spore doświadczenie. Współpracował z takimi klubami jak Estoril-Praia, Estrela da Amadora, FC Porto czy AEK Ateny. W latach 2010-2014 był selekcjonerem reprezentacji Grecji, a później od 2014 – Portugalii. W 2016 roku doprowadził drużynę z Cristiano Ronaldo na czele do mistrzostwa Europy.

O Santosie zrobiło się głośno w październiku 2022 roku. Wówczas został oskarżony o oszustwa podatkowe. Po rozpatrzeniu sprawy, sąd zadecydował, że trener, jego żona Guilhermina Santos i wspólnik musieli zapłacić 4,5 miliona euro kary.

Prywatnie od prawie 40 lat jest mężem wspomnianej już Guilhermina Santos. Według zagranicznych portali jest emerytowaną nauczycielką. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci – syna Luisa, zajmującego się zawodowo ekonomią, oraz córki Catii, która jest prawniczką. Kobieta rzadko pojawia się na imprezach branżowych, ale jej mąż zapewnia, że są szczęśliwą parą.

Sekretem trwałego małżeństwa jest zrozumienie. Nadal patrzę na żonę z taką samą pasją jak za dawnych czasów. A nawet większą. Czas cementuje miłość, przynosi dobre rzeczy – powiedział w rozmowie z portugalskim portalem Caras.

Fernando Santos já está em Zurique onde, dentro de minutos, pode receber o troféu de Melhor Treinador FIFA. O…

Posted by FLASH on Monday, January 9, 2017

Ile Fernando Santos zarobi jako selekcjoner reprezentacji Polski?

Portal sport.pl podaje, że Fernando Santos będzie mógł liczyć na zarobki wynoszące 3 miliony euro za sezon! To jest 12 milionów złotych, a więc będzie zarabiał około miliona złotych miesięcznie! Będzie najlepiej zarabiającym szkoleniowcem w historii reprezentacji Polski. Jego poprzednicy, Czesław Michniewicz i Paulo Sousa mogli liczyć kolejno na wynagrodzenia rzędu 560 tysięcy euro oraz 840 tysięcy euro.

I co wy na to?


Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski

Komentarze

  • Gość pisze:

    Totalna glupta nie ten Santos wrac skad przyszed bo za kilka miesieci i tak pojdzie bez zadnych sukcesow Co to za zwyczaj zeby zatrudniac jakichs obcokrajowco na trenera polakw .U nas sa jeszcze lepsi tylko nie doceniani fachowcy.Jak tak bardzo zagraniczni imponuja to proponuje zamiast Kaczynskiego jakiegos Molaresa postaic to nam kraj na nogi postawi Amen

  • Gość pisze:

    Jak inni byle nie wszyscy pilnowali bramki a fraj..rzy biskupi sołtysi ministry kucharze mu oddadzą to co mu nakradli razem z odsetkami ale laurki za kakało mogą sobie zostawić i to tyle

  • Gość pisze:

    Spłaci długi a frajerzy mu w tym pomogą. Nie mam dobrych prognoz na ten wybór.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×