Festiwal Weselnych Przebojów Polsatu: Halejcio w dwóch kreacjach, Romanowska, Sławomir, Kajra, Maserak, Urszula

Festiwal Weselnych Przebojów Polsatu

Festiwal Weselnych Przebojów Polsatu

W piątek odbył się Festiwal Weselnych Przebojów Polsatu. W wydarzeniu wzięła udział plejada gwiazd. Jak wypadły na zdjęciach fotoreporterów?

Telewizja Polsat 12 sierpnia zorganizowała Festiwal Weselnych Przebojów, podczas którego wystąpiły największe gwiazdy muzyki tanecznej. Boys, Classic, Brathanki, Urszula – to tylko niektórzy jego uczestnicy. Fotoreporterzy mieli ręce pełne roboty. Udało im się sfotografować lwią część gwiazd, które wzięły udział w imprezie w Mrągowie.

Jak zaprezentowali się uczestnicy eventu?

Festiwal Weselnych Przebojów Polsatu. Zdjęcia

Do zdjęć podczas festiwalu zapozowały następujące osoby i zespoły: Brathanki, Elżbieta Romanowska, Golec uOrkiestra, Klaudia Halejcio, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz, Don Vasyl, Klaudia Halejcio, Urszula, Boys, Rafał Maserak, Future Folk, Masters, Paweł Jasionowski, Andrzej Kozłowski, Ewelina Wojtak, Łukasz Żak. Zdjęcia zobaczycie w galerii pod artykułem.

Świetnie prezentowała się Halejcio. Prezenterka tego wieczoru pokazała się w dwóch kreacjach. Najpierw wystąpiła w jasnym garniturze, a później przebrała się w srebrzystą suknię. Romanowska odsłoniła nogi w krótkiej różowo-pomarańczowej sukni. Urszula brylowała w eleganckiej różowej kreacji. Kajra z kolei zadała szyku w czerwonej sukni z nietypowym dekoltem.

Od kobiet nie odstawali mężczyźni. Sławomir dał czadu w białej marynarce, czarnej koszuli i granatowych spodniach, Marcin Miller z Boysów – w turkusowym garniturze i czarnym kapeluszu, a Maserak – w granatowym garniturze.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?

Drugi dzień Festiwalu Weselnych Przebojów

Impreza nie skończy się dzisiaj. Jutro wieczorem będzie kontynuacja. Wtedy w Mrągowie swoje 25-lecie będzie świętował zespół Ich Troje. Razem z Michałem Wiśniewskim na scenie pojawi się cała jego rodzina, w tym wszystkie dzieci i wszystkie żony, poza Magdą Femme.

W Mrągowie będą wszystkie żony i wszystkie dzieci Michała z wyjątkiem Magdy. To trochę przykre, ale nikt nie będzie godził ich na siłę – wyjawił informator „Super Expressu”. Jednocześnie dodał, że nie było sensu jej zapraszać, ponieważ jest ona źle nastawiona do Michała:  – Magda nie chce mieć z Michałem nic wspólnego. Nawet nie chce go widzieć. Jak ktoś ją zaprasza na medialne wydarzenie, zawsze upewnia się, czy nie pojawią się tam Michał lub któraś z jego kolejnych żon.

Będziecie oglądać ten event?


Brathanki. Festiwal Weselnych Piosenek

Brathanki. Festiwal Weselnych Piosenek

Elżbieta Romanowska. Festiwal Weselnych Piosenek

Elżbieta Romanowska. Festiwal Weselnych Piosenek

Golec uOrkiestra. Festiwal Weselnych Piosenek

Golec uOrkiestra. Festiwal Weselnych Piosenek

Komentarze

 • Julka pisze:

  W dupach się im przewraca!
  Nie wszystko co jest g****m jest na sprzedaż!
  1500zł i niech żyją za takie pieniądze
  Co dzieci mają z tym ich problemem zrobić? 2 DURNIE….

 • Gość pisze:

  Kajra gwiazdorzy a śpiewać nie umie tylko dzięki mężowi jest na scenie
  Natomiast Golcy to dno ..

 • Gość pisze:

  Dokładnie odgrzewane kotlety nic nowego.Co rok to samo a moim zdaniem P.Romanowska nie wyglądała korzystnie w pierwszej swej kreacji.Za przeproszeniem wielki balerinki.

 • Gość Hrabina Kotsubaj pisze:

  Szmira ,i jeszcze raz szmira. Niestety ale poziom programów telewizyjnych spada. .Te programy ,te gwiazdy ,balety , chórki to wszystkim jest na tzw jedno kopyto
  Widać nadeszły czasy że masowa kultura ze słowem kultura ma naprawdę niewiele

 • Basia pisze:

  Transmisja przerwana wszystkiego nie pokazali – coraz gorzej

 • Gość 14 sierpień 2022 godz 20 pisze:

  Wszyscy chcemy tyle zarabiać co oni jeden zarobi krocie a drugi musi harować cały miesiąc za śmieszne pieniądze oni maję na wszystko myślom tylko o głupotach

 • Gośćmisia pisze:

  kajra ma najpiekniejsze nogi w show biznesie zazdroszcze

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak inni w taki jest świat ona i on od tylu łat prawdziwa miłośc do biznesu tu zakrecić tam odkręcic i kasa się kręci jak lody w kołobrzegu ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×