Ewelina Lisowska została upokorzona przez ukochanego. Teraz boi się, że skandal odbije się na jej karierze

Ewelina Lisowska po skandalu z Rafalalą

Ewelina Lisowska o romansie Bartosza Śniadeckiego z Rafalalą

Czarne chmury nad Eweliną Lisowską. Gwiazda w połowie stycznia wyjechała na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda chciała odpocząć po trudach minionego roku. Niestety, to nie były spokojne wakacje. Podczas nich wokalistka dowiedziała się o dwóch złych informacjach. Pierwsza była taka, że jej twórczość została skrytykowana przez Roberta Kozyrę. Wielu internautów przyznało mu rację.

Zobacz: „To jest pop najniższego gatunku, ulepszona wersja Daj mi tę noc” – Ojciec sukcesu wielu gwiazd ostro o Ewelinie Lisowskiej

To jednak nic przy drugiej informacji. Tej Ewelina na pewno się nie spodziewała. Piosenkarka dowiedziała się o rzekomej zdradzie swojego partnera. Fakt poinformował, że klawiszowiec grupy Afromental, Bartosz Śniadecki, miał romans z transseksualną gwiazdą. 

Zobacz: To już koniec! Ewelina Lisowska rozstała się z chłopakiem. Wiemy, kiedy dokładnie zakończyli związek

Teraz idolka nastolatek boi się, że skandal zniszczy jej karierę. Osoba z jej otoczenia przyznała w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy, że Ewelina czuje się fatalnie, ale już wie, jak uniknąć jeszcze większego rozdmuchania afery:

Mocno to przeżywa, czuje się upokorzona. Nie chce się konfrontować z dziennikarzami i fanami. Nie wyobraża sobie wyjścia na imprezę, będzie się pojawiać tylko na eventach, do których zobowiązują ją kontrakty.

Zaraz potem dodaje:

Ewelina zawsze stawiała na muzykę, a nie na epatowanie prywatnymi perypetiami. Boi się, że fani zamiast skupiać się na oczekiwaniu na jej piosenki, będą się zastanawiać, jak ulokuje swoje uczucia.

Ta sytuacja jest chyba nieunikniona 🙁 Za daleko zaszła już historia z tą niespodziewaną zdradą. Myślicie, że Ewelina na tym ucierpi?

Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska już nie są parą

Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska już nie są parą

Ewelina Lisowska zaśpiewała 2 utwory - jednej telewizja Polsat nie pokazała

Ewelina Lisowska martwi się o swoją karierę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×