NewsyTo już koniec! Ewelina Lisowska rozstała się z chłopakiem. Wiemy, kiedy dokładnie zakończyli związek

To już koniec! Ewelina Lisowska rozstała się z chłopakiem. Wiemy, kiedy dokładnie zakończyli związek

Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki rozstali się
Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki rozstali się
Karol

14.01.2016 18:34, aktual.: 14.01.2016 18:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To koniec miłości. Ewelina Lisowska w trakcie Tańca z gwiazdami 4 zdradziła, że jest zakochana. W minione wakacje gwiazda związała się z Bartkiem Śniadeckim, klawiszowcem zespołu Afromental. Po kilku miesiącach spędzonych razem, w internecie jak grom z jasnego nieba pojawiła się plotka o rzekomym romansie muzyka.

Mężczyzna miał zdradzić Ewelinę z transseksualistką, a mocnym dowodem w tej sprawie są prywatne materiały, które trafiły na Facebook. Chociaż Śniadecki wystosował oświadczenie do mediów, w którym poprosił o uszanowanie życia prywatnego, Fakt dowiedział się, że Lisowska podjęła decyzję o zakończeniu związku. Z kolei Jastrząb Post dowiedział się, że decyzję o rozstaniu podjęli jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Plotki o tym, że Bartek ją zdradza, krążyły już od jakiegoś czasu. Dotarły w końcu i do Eweliny, łącznie z dowodami, które nie pozostawiały jej żadnych złudzeń. Jest zdruzgotana, ale nie mogła postąpić inaczej. Ewelina była mocno zaangażowana w ten związek i planowała z Bartkiem wspólną przyszłość

Pech chciał, że informacje dotarły do Eweliny, gdy ta wyleciała na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Lisowska miała zregenerować siły przed rozpoczęciem nowego sezonu koncertowego.

Zasłużyła na ten urlop, bo ma za sobą ciężki i pełen pracy rok. Ma nadzieję, że z dala od Polski będzie jej łatwiej zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Niewierny były ukochany Eweliny może zaś tylko żałować, że wypuścił z rąk taką dziewczynę!

Ciężko się nie zgodzić. Ewelina, trzymaj się!

Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska już nie są parą
Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska już nie są parą
Ewelina Lisowska na wakacjach w USA
Ewelina Lisowska na wakacjach w USA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także