Szukaj

Eurowizja 2019 już 14 maja! Jak Polska wypada w rankingu bukmacherów? Sprawdziliśmy szanse Tulii

Czy Tulia awansuje do finału Eurowizji 2019? Jeśli o wyniku decydowaliby bukmacherzy, nasze reprezentantki zakończyłyby swoją przygodę z konkursem już na etapie półfinału. Jak Polska wypada na tle konkurencji? Zobacz najnowszy ranking.
Tulia, Eurowizja 2019, bukmacherzy

Tulia, Eurowizja 2019, bukmacherzy

Do pierwszego półfinału Eurowizji 2019 pozostało już nieco ponad dwa tygodnie. 14 maja dowiemy się, czy Polska awansowała do finału konkursu, który odbędzie się cztery dni później. 18 maja w hali EXPO Tel Aviv wystąpi dwudziestu sześciu najlepszych kandydatów, w tym dwudziestu wyłonionych z półfinałów. Czy w gronie finalistów znajdzie się zespół Tulia? Sprawdziliśmy, co w tej sprawie mają do powiedzenia bukmacherzy.

Gdyby o wyniku Eurowizji 2019 decydowały osoby przyjmujące zakłady, Polska nie znalazłaby się w finale. W dzisiejszym zestawieniu, Tulia z Fire of love zajmuje 14. miejsce na 17. Za nami są jedynie: San Marino, Czarnogóra i Gruzja. Niemalże pewny awans do finału w naszej grupie mają: Grecja, Cypr, Islandia, Portugalia i Słowenia.

A jak Tulia wypada na tle swoich wszystkich 40 rywali? W ogólnym zestawieniu Polki znajdują się na 30. miejscu, pomiędzy artystami z Finlandii a Niemiec. Według brytyjskich bukmacherów z szansą na Grand Prix już na etapie eliminacji najprawdopodobniej pożegnają się reprezentacje z: Gruzji, Mołdawii, Łotwy, San Marino, Chorwacji czy Białorusi. Ostateczna walka ma rozegrać się pomiędzy Holandią, Rosją a Szwajcarią.

Jak myślicie, czy Tulia zaśpiewa Fire of love w finale na Eurowizji 2019? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Występ Tulii w Londynie zachwycił internautów! Awans do finału Eurowizji 2019 mają w kieszeni!

Zobacz: Szykuje się najlepsza Eurowizja w historii! Wystąpi… Madonna! Już wiadomo co zaśpiewa!

Zobacz: Mogło być lepiej? Wiemy z jakim numerem startowym Tulia wystąpi na Eurowizji 2019!


Eurowizja 2019: Polska – Tulia Fire of Love (Pali Się)

Eurowizja 2019: Polska – Tulia Fire of Love (Pali Się)

Tulia – Fryderyki 2019, występ

Tulia – Fryderyki 2019, występ

Tulia – Fryderyki 2019

Tulia – Fryderyki 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×