Edyta Górniak oficjalnie żegna się z fanami. W komentarzach morze łez. „Mój najlepszy psychiatra odchodzi”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak ma dla swoich fanów bardzo smutną wiadomość. Właśnie zamieściła na swoim profilu oficjalne pożegnanie. Jej obserwatorzy nie kryją wielkiego smutku. 

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd estrady w naszym kraju. Od trzech dekad jest obecna na scenie, a każda jej kolejna piosenka z miejsca staje się wielkim hitem. Może się ona pochwalić niezliczoną ilością nagród oraz wyróżnień w kraju i za granicą. Skala głosu diwy liczy aż cztery oktawy, dzięki czemu jest porównywana do takich sław jak Whitney Houston, Mariah Carey czy Céline Dion.

Gwiazda nie może narzekać również na brak zainteresowania ze strony kolorowej prasy. Jej bardzo głośny rozwód z Dariuszem Krupą odbił się szerokim echem w mediach. Po całej aferze postanowiła wyjechać na kilka lat do Los Angeles, by tam na cztery lata w spokoju odetchnąć od całego zamieszania. Tuż przed rozpoczęciem pandemii postanowiła wrócić do kraju. Gwiazda najpierw zamieszkała w Krakowie, by później wynieść się do urokliwego domku u podnóża Tatr. O tym, jak mieszka, opowiedziała w jednym z wywiadów.

Urządziłam dom w stylu minimalistycznym, zgodnie z filozofią zen – zdradza Edyta.

Edyta Górniak oficjalnie pożegnała się z fanami

Edyta w ostatnim czasie była niezwykle aktywna na Instagramie. Gwiazda nie raz podkreślała, że to fani są dla niej najważniejsi i to dla nich prowadzi swój profil w sieci. Social media zdecydowanie dawały jej możliwość rozmowy z entuzjastami jej talentu. Wiosną, w czasie pandemii i kwarantanny, na jej profilu cyklicznie pojawiały się live’y, podczas których mówiła jak radzić sobie z tym, co dzieje się na świecie. Udzielała wielu porad na temat walki z wszechobecnym stresem. Tłumaczyła, dlaczego jej zdaniem noszenie maseczek ochronnych jest szkodliwe dla organizmu.

Dzisiaj Edyta poinformowała, że w niedzielę po raz ostatni połączy się z fanami na Instagramie.

Dzień dobry Kochani. Życzę Wam spokoju w sercu i bezpiecznego tygodnia. Widzimy się niebawem…

Edyta Górniak żegna się z fanami

Edyta Górniak żegna się z fanami

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Edyty nie mogą się z tym pogodzić. Dla wielu z nich rozmowy z idolką były niczym spotkania z terapeutą.

 • Mój najlepszy psychiatra odchodzi.
 • Nie obędzie się bez płaczu. Będziemy tęsknić. Nawet nie wiesz, jak bardzo.
 • Szkoda, że to ostatni będziemy tak bardzo tęsknić.
 • Byłaś z nami tyle czasu. Będę tęsknić.
 • Nie mogę powstrzymać płaczu po tym, co napisałaś.

Dla obserwatorów gwiazdy na pewno jest to bardzo smutna wiadomość. Pozostaje nam czekać na obiecaną jubileuszową trasę koncertową, w którą Edyta być może wyruszy po zniesieniu ograniczeń wprowadzonych przez rząd.


Edyta Górniak komentuje rozwód

Edyta Górniak komentuje rozwód

Edyta Górniak - Boże Ciało na Podhalu

Edyta Górniak - Boże Ciało na Podhalu

The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

Komentarze

 • Gość pisze:

  To znowu Edzia daje znak że jest nie ze odchodzi!!! 💝💝💝

 • Gość pisze:

  żal mi jej, potrzebuje specjalisty, ale na pewno nie pójdzie do niego

 • Gość Frania pisze:

  Dobrze że odchodzi nich skonczy szkole ma tylko jedna pipsrnke fajna nie umie po Polsku a spiewa po angielsku

 • fngzh pisze:

  jaki kraj taka gwiazda. A psychiatra jakas kiepska bo Edzia weszla juz na Himalaje absurdu. Głupoty ktora jest szalenie rozbuchana wyleczyć sie niie da

 • Gość pisze:

  Ile ona już razy kończyła z social mediami i ile razy zaczynała to człowiek nie zliczy. Już nie wspomnę o kolejnych etapach życia i przeprowadzkach. Tylko dobry psychiatra potrzebny i to nie jeden bo nie da rady.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×