Szukaj

Edyta Górniak po raz pierwszy skomentowała swój nowy związek. Takich słów nikt się nie spodziewał

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak po raz pierwszy skomentowała swój nowy związek z Tomaszem Mazurkiewiczem. Diwa spotyka się z przystojnym mężczyzną od kilku tygodni, ale nie zdradza na jego temat niemal nic. Jak skwitowała swoją nową relację?

Edyta Górniak po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim zarzekała się, że nie chce więcej miłości do mężczyzny. Diwa, kolokwialnie rzecz ujmując, prosiła Boga o święty spokój. Chciała skupić się na synu i karierze, bo miłość nie wychodziła jej na dobre. Na szczęście znalazł się ktoś, kto kompletnie odmienił jej zdanie w tym temacie. O romansie z przystojnym Tomaszem Mazurkiewiczem po raz pierwszy usłyszeliśmy już kilka tygodni temu. Edyta nie chce jednak mówić o partnerze. Choć przyłapano ich razem na urodzinach Allana Krupy, gwiazda nie zająknęła się nawet słowem na temat ukochanego.

Dopiero niedawno w jednym z wywiadów na żywo zdecydowała się na tajemniczy komentarz. Nie odniosła się bezpośrednio do Tomasza, ale jej odpowiedź na pytanie o związek była bardzo wymowna:

Mam nadzieję, że jednak codziennie się czegoś uczę i że wyciągnęłam wnioski. Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem. Tak mogę powiedzieć tylko. – wyjawiła w rozmowie z Super Expressem

Biorąc pod uwagę poprzednie związki diwy i to, że były zwykle bardzo medialne, tym razem Edyta naprawdę zdaje się traktować sprawę poważnie. Unika jakiekolwiek komentowania relacji, nie wypowiada się na temat partnera nawet w social mediach i jest bardzo skryta.

Myślicie, że dla dobra ukochanego i ich miłości powinna wytrwać w takim zachowaniu czy może jednak wolelibyście, by wprowadziła Tomasza na salony?

Zobacz: Edyta Górniak mieszka w Warszawie, ale wkrótce się to zmieni! Strefa komfortu diwy została mocno naruszona

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!

Zobacz: Kulisy ognistego romansu Edyty Górniak i przystojnego piłkarza wyszły na jaw! Zaczęło się jak w hollywoodzkiej komedii romantycznej!

 


Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wracają do hotelu

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wracają do hotelu

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz trzymają się za ręke

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz trzymają się za ręke

Edyta Górniak w mini przed studiem

Edyta Górniak w mini przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×