„Dzień Dobry TVN” znika z anteny! To ostatnie tygodnie z lubianym formatem. Co dla widzów szykuje stacja?

Dzień Dobry TVN znika z anteny

Dzień Dobry TVN znika z anteny

Dzień Dobry TVN znika z ramówki. Jakie zmiany szykuje stacja na najbliższe miesiące i czym zastąpi popularny format?

Moda na programy śniadaniowe przyszła do Polski z Ameryki. Pierwszym tego typu formatem w naszej telewizji była nieistniejąca już Kawa czy herbata?. Obecne najpopularniejszymi są Dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie. Pierwszy z wymienionych umila widzom poranki od prawie 17 lat. Przez cały ten czas zmieniono wygląd studia, skład prowadzących, logo oraz porę emisji.

Aktualnie pojawia się on na antenie codziennie od godziny 8:00 do 11:30. Nie brakuje ciekawych wątków poruszanych przez zapraszanych gości. Wśród nich spore grono stanowią gwiazdy, które chętnie przyjmują zaproszenie do programu, zwłaszcza w wydaniach weekendowych. Na przykład dziś nie zabrakło znanych twarzy. Popularna śniadaniówka cały czas się rozwija.

Świat to nie są czerwone dywany, celebryckie imprezy i prosseco w kieliszku. Świat to ludzie i problemy – mówił Filip Chajzer, kiedy zdradził, że DDTVN bedzie miało także charakter interwencyjny.

Program prowadzi obecnie kilka par prezenterów: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Mamy jednak wieści o zmianach w nadawaniu popularnego formatu. Nie wszystkim przypadnie to do gustu.

Dzień Dobry TVN znika z anteny

Presserwis donosi, że do końca czerwca Dzień Dobry TVN będzie pojawiało się bez zmian i w tych samych godzinach, czyli od 8:00 do 11:30. W kolejnym miesiącu wydania śniadaniówki będą pojawiały się w soboty i niedziele o godzinie 9:00. Program będzie poruszał przede wszystkim tematy typowo wakacyjne.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku stacja również zrezygnowała z codziennych wydań Dzień Dobry TVN. Wówczas fani ostro krytykowali ten pomysł. Szczególnie że konkurencja nie zmieniła niczego w ramówce i Pytanie na śniadanie było nadawane bez zmian. Producenci szybko więc zweryfikowali plany i zdecydowali się nadawać Dzień dobry wakacje codziennie przez cały sierpień. Jak będzie w tym roku? Jeszcze nie podano informacji na ten temat.


Ekipa: Dzień Dobry TVN

Ekipa: Dzień Dobry TVN

Dzień dobry TVN - spot ramówkowy wiosna 2022

Dzień dobry TVN - spot ramówkowy wiosna 2022

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×