Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Martyna Wojciechowska, Adrianna Biedrzyńska, Mateusz Ziółko, Magda Femme…

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

Tłum gwiazd pojawił się w sobotnie przedpołudnie przed studiem Dzień Dobry TVN. Paparazzi natychmiast ruszyli z aparatami. Kto odwiedził śniadaniówkę?

Dzień Dobry TVN to program, który zadebiutował na antenie wiele lat temu. Śniadaniówka od samego początku przyciąga przed telewizory sporą liczbę widzów. Wiele osób nie wyobraża już sobie, aby inaczej rozpocząć dzień, niż od kubka ciepłej kawy i spędzeniu przedpołudnia, patrząc w odbiornik. W porannym programie zawsze znajdą bowiem sporą dawkę świeżych informacji z kraju i ze świata. Tutaj mogą obejrzeć pierwsze wydanie Faktów, czy najświeższe dane pogodowe.

Weekendowe wydania obfitują przede wszystkim w wizyty ciekawych gości. Nie brakuje ekspertów z różnych dziedzin, którzy odpowiadają na pytania widzów, ale przede wszystkim studio w Warszawie chętnie odwiedzają znani i lubiani. Gwiazdy mają wówczas znacznie więcej czasu na to, aby opowiedzieć co nieco o zawodowych projektach i życiu prywatnym. Kto w sobotę był gościem w Dzień Dobry TVN?

Goście sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Wizyty gwiazd w budynku śniadaniówki to nie tylko radość widzów stacji, ale przede wszystkim prawdziwa gratka dla paparazzi. Przez cały tydzień tłumnie gromadzą się oni tuż przed budynkiem tylko po to, by zrobić kilka nowych zdjęć. Gwiazdy zazwyczaj bardzo chętnie pozują do nowych kadrów i nie szczędzą uśmiechu.

W sobotni poranek śniadaniówkę odwiedziła cała plejada gwiazd. Ten odcinek poprowadzili w duecie Paulina Krupińska i Damian Michałowski, którzy mieli okazję porozmawiać między innymi z Adrianną Biedrzyńską, która po zejściu z anteny była wręcz w doskonałym humorze. Chętnie pozowała do kolejnych zdjęć, podobnie jak Magda Femme.

Na zdjęciach możecie zobaczyć także Mateusza Ziółko, Katarzyną Bosacką, Martynę Wojciechowską, czy Michela Morana. Wszystkie gwiazdy znajdziecie w naszej galerii. Na czyją wizytę w studiu czekaliście najbardziej?


Michel Moran

Michel Moran

Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko

Magda Femme

Magda Femme

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×