Wykształcenie Doroty Szelągowskiej to wielka niespodzianka! Tak samo jak jej miejsce urodzenia

Dorota Szelągowska wykształcenie. Co skończyła?

Dorota Szelągowska wykształcenie. Co skończyła?

Dorota Szelągowska nie urodziła się w Polsce. Gdzie przyszła na świat gwiazda TVN i jakie odebrała wykształcenie? Zaskakujące fakty z jej życia wyszły na jaw. Co wiadomo o edukacji dziennikarki?

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Jej szczerość, dystans do siebie, pracowita natura i niebywała pogoda ducha sprawiają, że dziennikarka jest wprost uwielbiana przez fanów. Córka Katarzyny Grocholi, jednej z najpoczytniejszych polskich pisarek, nie lubi jednak mówić o swoim życiu prywatnym. Tak naprawdę niewiele o niej wiadomo, ale od czasu do czasu skrawki informacji przedostają się do mediów. Dla wielu wielbicieli gwiazdy niespodzianką może być fakt, że… nie przyszła ona na świat w Polsce!

Dorota urodziła się w Libii, a dokładniej w Trypolisie w 1980 roku. Nie wiadomo dokładnie jak wyglądała jej edukacja, ponieważ gwiazda nigdy nie chwaliła się takimi informacjami publicznie. Wiadomo jednak, że już w 1998 roku, będąc zaledwie nastolatką, debiutowała już w telewizji. Jej zaangażowanie z każdym rokiem popychało ją dalej i dalej, rozwijając karierę i kształtując młody umysł – a jak wiadomo, najlepsza nauka to ta przez praktykę. W międzyczasie Dorota zainteresowała się aranżowaniem wnętrz, otworzyła własne studio i została doceniona za swój niebagatelny gust. Później zauważył ją TVN… i wszyscy wiemy jak to się skończyło. 😉

Trzeba przyznać, że historia gwiazdy jest dość zaskakująca, ale to doskonały przykład na to, że ciężką pracą można zajść wszędzie. Pozostaje brać przykład!

Zobacz: Wykształcenie Martyny Wojciechowskiej to zestaw imponujących prestiżowych uczelni! Takiej sensacji nikt się nie spodziewał!

Zobacz: Wykształcenie Barbary Kurdej-Szatan zaskakuje. Powtarzała maturę w atmosferze skandalu!

Zobacz: Dorota Szelągowska schudła, zmieniła fryzurę i zatrudniła ekspertkę od stylu! Kto stoi za wielką przemianą gwiazdy?


Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dorota Szelągowska nad jeziorem

Dorota Szelągowska nad jeziorem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×