Szukaj

To naprawdę Dorota Szelągowska?! Na studniówce wyglądała nieziemsko. Włosy ułożyła… na spray do mebli

Życie Doroty Szelągowskiej nie zawsze było usłane różami. Ma na swoim koncie nieudane małżeństwo z Adamem Sztabą, ale przeszłość nie spędza jej snu z powiek. Właśnie pochwaliła się zdjęciem ze studniówki. Włosy układała za pomocą sprayu do mebli.
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska niedawno świętowała osiemnastkę swojego syna, Antoniego. Może trudno w to uwierzyć, ale jej najstarsze dziecko jest już pełnoletnie. Dumna mama tym faktem pochwaliła się w sieci, udostępniając na swoim Instagramie zdjęcie z szampańskiej imprezy.

Warto dodać, że na urodzinach gwiazda bawiła się świetnie w towarzystwie byłego męża Adama Sztaby. Ich relacja to przykład na to, ze można zakończyć związek z klasą.

Ostatni raz byłam na osiemnastce ponad dwadzieścia lat temu – dzięki @sztabaa i @adamsztaba – pisała na swoim profilu, dziękując synowi i jego ojcu.

Dorota Szelągowska: zdjęcie ze studniówki

Dorosły syn dziennikarki w tym roku będzie zdawał maturę, ale zanim do tego dojdzie, czeka go studniówka. Ten fakt sprowokował Dorotę Szelągowską by odnaleźć  swoje stare zdjęcie z balu studniówkowego i podzielić się nim ze swoimi fanami.

21 lat temu. Moja studniówka 🙂 dziś jadę na studniówkę Syna. Dziwne uczucie 🙂  PS. Suknia – Księstwo Warszawskie, wypożyczona z TVP, w której wtedy pracowałam. Włosy posprejowane na złoto sprejem do mebli – napisała na Instagramie.

Reakcje fanów były pełne ciepłych słów:

  • Sukienka super
  • Piękne zdjęcie i piękna kobieta
  • Nie zmieniła się Pani w ogóle, Pani Doroto
  • Piękni ludzie nie starzeją – pisali internauci.

Ale zdarzyły się też głosy, które zwróciły uwagę nie na sukienkę ani fryzurę, tylko na dekolt gwiazdy.

O kruca, jaki biust – skomentował jeden z obserwatorów.

Oczywiście nie dziwi ta fala pozytywnych komentarzy, bo Dorota Szelągowska jest bardzo piękną kobietą. I nie zmieni tego nawet retro sukienka czy włosy ułożone przy pomocy sprayu do mebli. Swoją drogą, czy tylko nam „dawna Dorota” przypomina Olę Jordan? 🙂


Dorota Szelągowska na studniówce

Dorota Szelągowska na studniówce

Dorota Szelągowska podczas jesiennej ramówki TVN 2019

Dorota Szelągowska podczas jesiennej ramówki TVN 2019

Dorota Szelągowska - szampańska 18-stka syna

Dorota Szelągowska - szampańska 18-stka syna

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×