Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

Dorota Szelągowska, Adam Sztaba

Dorota Szelągowska, Adam Sztaba

Dorota Szelągowska hucznie świętowała 18. urodziny syna, Antka. Od kilku dni chwali się przygotowaniami do imprezy w sieci. Takiego zdjęcia jeszcze nie widzieliście. 

Dorota Szelągowska w środę świętowała. Jej najstarszy syn, Antoni skończył 18 lat. Dumna mama tym faktem pochwaliła się w sieci, udostępniając na swoim Instagramie zdjęcie z szampańskiej imprezy. Na urodzinach świetnie się bawiła w towarzystwie byłego męża Adama Sztaby.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała, jak zmienił się jej syn! Antoni skończył 18 lat i wyrósł na takiego przystojniaka, że głowa mała!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie. Jak wygląda i z kim jest na imprezie?

Dorota Szelągowska urządziła synowi świetną imprezę. Bawiła się wyśmienicie w towarzystwie przyjaciół i byłego męża, a ojca Antka, Adama Sztaby. Wygląda na to, że maja bardzo dobre relacje. To się nazywa zakończyć związek z klasą.

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Na zdjęciu widzimy grupę roześmianych, czujących się swobodnie ze sobą ludzi. Impreza wygląda na bardzo udaną. Dorota Szelągowska wyglądała jak nastolatka.

Ubrana w skórzana ramoneskę, z pięknym makijażem z akcentem na usta i promiennym uśmiechem kradnie całą uwagę, mimo że je pełnoletni już syn prowokacyjnie trzyma palec w nosie.

Ostatni raz byłam na osiemnastce ponad dwadzieścia lat temu – dzięki @sztabaa i @adamsztaba – napisała na swoim profilu, dziękując synowi i jego ojcu.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała tak romantyczne zdjęcie, że aż sama uznała je za szczyt kiczu. Internauci mają zupełnie inne zdanie. Oszaleli na widok zakochanej pary

View this post on Instagram

#twojastara

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba. Historia związku

Dorota Szelągowską i Adam Sztaba byli ze sobą 11 lat, kiedy zdecydowali się na ślub. Pobrali się w maju 2013 roku, a już dwa lata później rozwiedli. Ich rozstanie było zadziwiające i spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mediów, a kompozytor szybko znalazł pocieszenie w ramionach swojej menadżerki, Agnieszki Dranikowskiej.

Teraz każde z nich jest w szczęśliwym związku, a dziennikarka została ponownie matką – ma dwuletnią córeczkę.

Zobacz: Szelągowska z wielką pompą zamknęła wakacyjny sezon! Jej szałowa fotka prosto z basenu jest już hitem Instagrama!


Dorota Szelągowska na 18-stce syna

Dorota Szelągowska na 18-stce syna

Dorota Szelągowska na osiemnastce syna

Dorota Szelągowska na osiemnastce syna

Dorota Szelągowska - szampańska 18-stka syna

Dorota Szelągowska - szampańska 18-stka syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×