Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Dorota Szelągowska już złożyła pozew o rozwód. Na szczęście los bardzo szybko jej wynagrodził przykre momenty w życiu

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba


Dorota Szelągowska złamane serce leczy w pracy. Jak informował już „Super Express” prezenterka jest bardzo chwalona przez ekipę i szefa, ponieważ jej program „Dorota was urządzi” jest dopracowany w najmniejszym szczególe i jest bardzo dobrze odbierany przez widzów. Teraz się okazuje, że gwiazda zostanie sowicie wynagrodzona za swoje trudny. Gazeta podaje, że Dorota Szelągowska za 30 dni pracy na planie ma zarobić aż 40 tysięcy złotych.

Tej pracy jest naprawdę dużo. Dzieje się – potwierdza prezenterka.

Jej były partner, Adam Sztaba, też nie może narzekać na nudę. Jeszcze kilka tygodni temu fotoreporterzy przyłapywali go na spacerach z nową ukochaną, Agnieszką Dranikowską, ale teraz musi się skupić na planie nowej edycji programu „Must be the music. Tylko muzyka”. Tak samo jak Dorocie Szelągowskiej na pewno praca pomaga mu oderwać myśli od zbliżającego się terminu rozprawy rozwodowej. Dziennikarka złożyła pozew, ale wbrew wcześniejszym doniesieniom mediów, bez orzekania o winie. Możemy się więc spodziewać, że Dorota Szelągowska i Adam Sztaba rozwiodą się nawet na pierwszej rozprawie, ponieważ wszelkie szczegóły dotyczące podziału wspólnego majątku będą mogli ustalić wcześniej.

Zobacz: Dorota Szelągowska po rozstaniu z Adamem Sztabą wprowadza zmiany w życiu osobistym. „Nie mam zamiaru zachodzić w ciążę, ale na pewno…”

Fotografia: ONS

Fotografia: ONSKomentarzy: 1


MarcysiaaH | 4 grudnia 2015, 12:28

Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Znalazlam w internecie dobry plan na odchudzanie, wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac


Dodaj komentarz
×