Dorota Gardias naraziła siebie i córkę na niebezpieczństwo. Nagranie z wnętrza samochodu wywołuje ciarki! To mogło skończyć się tragedią [WIDEO]

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias podczas jazdy samochodem naraziła na niebezpieczeństwo siebie i córkę. Wrzuciła do sieci wideo, które wywołało błyskawiczną reakcję internautów. Co działo się w jej aucie?

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. Od wielu lat współpracuje ze stacją TVN, gdzie regularnie przedstawia na antenie najnowsze informacje dotyczące pogody. Na przestrzeni lat zdobyła ogromną popularność i zaczęła się pojawiać także w innych programach. Udało jej się zgromadzić wokół siebie sporą ilość fanów, którzy chętnie podglądają nie tylko jej życie zawodowe, ale także prywatne. W tym ostatnio sporo się dzieje, głównie ze względu na zdrowie i miłosne zawirowania.

Prezenterka jakiś czas temu walczyła z nowotworem piersi. Guz na szczęście nie był złośliwy, a z walki z chorobą wyszła zwycięsko. Niestety nie ułożyło się też jej życie prywatne. Dorota w czasie choroby mogła liczyć na wsparcie ukochanego. Chociaż z Dariuszem zaczęli wrzucać do sieci wspólne zdjęcia, to ich relacja nie przetrwała próby czasu.

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany – powiedziała w rozmowie z Party.

Dorota Gardias naraziła siebie i córkę na niebezpieczeństwo. Co się stało?

Dorota teraz skupia się przede wszystkim na swojej córce. Hania, której ojcem jest Piotr Bukowiecki przyszła na świat we wrześniu 2013 roku. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej mamy, co dziennikarka nie raz podkreślała. Teraz niestety naraziła ją i siebie również na spore niebezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

W sieci pojawiło się nagranie, które może wywołać ciarki. Dziewczynka siedzi na przednim siedzeniu w aucie, nie ma odpowiednio zapiętych pasów i trzyma nogi na desce rozdzielczej. Jej mama natomiast wszystko filmuje komórką, prowadząc jednocześnie samochód. Całe zdarzenie możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Fani natychmiast postanowili zareagować na to, co zrobiła prezenterka. Okazuje się, że dostała mnóstwo alarmujących wiadomości o swoim zachowaniu za kierownicą, do których odniosła się po tym, jak dotarła na miejsce.

Kochani, dotarliśmy do naszego ustronia. Dotarliśmy szczęśliwie, ale co najważniejsze – bezpiecznie. Choć mogło być inaczej. Dziękuje za wszystkie natychmiastowe rady i słowa przestrogi moich fanów. Wysłuchałam wszystkich słów krytyki, już na pierwszy telefon zareagowałam błyskawicznie – jeszcze w trasie. I z całą mocą przyznaję, że popełniłam wczoraj głupotę, a na myśl o jej konsekwencjach, które mogły nastąpić aż robi mi się słabo.

Swoje nieodpowiedzialne zachowanie Dorota zrzuciła na zmęczenie i ekscytację wspólnym wyjazdem z córką.

Człowiek jest czasem taki bezmyślny, tak zaaferowany, taki zmęczony i w konsekwencji… głupi – ciągnęła. Tak bardzo czekałyśmy z Hanią na chwilę czasu razem, w takim pędzie się pakowaliśmy, tak mało było przestrzeni na organizację wszystkiego, że kiedy już znaleźliśmy się na trasie, szczęśliwe, że to już, zupełnie zapomniałam o tym, co najważniejsze – żebyśmy dotarły na miejsce bezpiecznie.

Dorota zapewniła odbiorców, że to, co widzieli na nagraniu na pewno się nie powtórzy, a ona postara się być asertywną mamą, która po pierwsze myśli o bezpieczeństwie dziecka.

Trudno jest być mamą, trudno odmówić dziecku… chcemy, żeby nasze dzieci się zawsze uśmiechały. I czasem zapominamy, że naszym nadrzędnym zadaniem jest zapewnienie naszym skarbom nie komfortu a bezpieczeństwa. Nie usprawiedliwiam się jednak. Mamą jestem nie od dzisiaj. A kierowcą jeszcze dłużej. Moje decyzje powinny być asertywne. Nastawione na troskę o życie i zdrowie mojego dziecka. Ta sytuacja nie powinna mieć miejsca! I więcej nie będzie miała – zapewniła internautów.

Miejmy nadzieję, że błyskawiczna interwencja fanów gwiazdy była dla niej sporą nauczką. Można odnieść wrażenie, że wyciągnęła właściwe wnioski z całej sytuacji i już więcej nie pozwoli sobie na taką beztroskę za kierownicą.


Dorota Gardias z córką w samochodzie

Dorota Gardias z córką w samochodzie

Dorota Gardias z córką w samochodzie

Dorota Gardias z córką w samochodzie

Dorota Gardias - Speed Games 2022

Dorota Gardias - Speed Games 2022

Komentarze

 • Sonia pisze:

  Kiedy wsiadają moje córki do samochodu, to rozglądam się i zawsze pada hasło „pasy zapięte?”. Bez potwierdzenia, nie ruszę z miejsca. Ale to ja tak mam. Ostatnio oglądałam zdjęcia rentgenowskie dziewczyny, która jechała z nogami na pulpicie. W momencie wypadku, wystrzeliła poduszka, która złamała jej miednicę, połamała kości udowe i wbiła je do środka ciała (trudno mi jest to opisać). Dziewczynę poskładali, ale niestety nigdy nie wróci do pełnej sprawności. Kiedy zobaczyłam, jak jedzie córka p. Gardias, to przeraziłam się. Pani nie mogła nie widzieć, co robi córka. Małe puknięcie na światłach w tył jakiegoś samochodu (otworzyła by się poduszka powietrzna) mógł pogruchotać kości dziecka i uczynić ją kaleką. Dobrze, że p. Gardias chociaż po czasie, to jednak zauważyła to, że naraziła córkę na niebezpieczeństwo. Życzę bezpiecznej jazdy.

 • Gość pisze:

  Ta laska jest tak głupia że aż boli

 • Gośćgośc pisze:

  a dziwimy sie ze głupoty robią bardzo młodzi ludzie 15 16 i17 lat jak tu głupoty robią mamy dojrzałe naraźają siebie i dziecko na niebezpieczeństwo

 • Gość pisze:

  Kretynizm, kretynizm i jeszcze raz kretynizm

 • Gość pisze:

  ps nie no to juz szczyt gdzie ustronia na rondzie cofka wariatko ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jest i nasza gwiazda i rnb70e nawet ja nie pomoge takiej pi… pani ale jak na pudlu 1000czek zamiast 10 slubów niestety tylko 1 albo w lewo albo w prawo albo prosto miłosc do grobowej ku..wy i oczywiscie el clasico jak wypadek w kątach pierwszy z pretensjami pod netto przyszedł jurny kazio ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Przez takich jak ta Pani mogła zginąć prawidłowo jadąca innym samochodem rodzina… Gdzie ona ma mózg chyba zostawiła w salonie merc… Mam nadzieję że dobrowolnie poddać się karze mandatu i zobaczymy go również w jej publikacjach na IG.

 • Gośćmegim pisze:

  Głupie tłumaczenie…trzeba myśleć

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×