Szukaj

Dorota Gardias ma koronawirusa. „Jest bardzo osłabiona”. Edward Miszczak zdobył się na imponujący gest

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias ma koronawirusa, o czym w środę poinformował Super Express. Pogodynka trafiła do szpitala, ale nie została sama. Na kogo pomoc może liczyć? Osoba z jej otoczenia zdradza szczegóły.

O tym, że Dorota Gardias ma koronawirusa, w środowe popołudnie doniósł Super Express. Jak udało się ustalić dziennikarzom, pogodynka podobno zaraziła się od swojej córki, a jej stan był na tyle poważny, że już w poniedziałek została skierowana do szpitala. Głównym powodem miały być problemy z oddychaniem:

Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle — donosiła osoba z otoczenia dziennikarki.

Wiadomości o tym, że pogodynka znajduje się w placówce medycznej, potwierdziły władze TVN. W tej sprawie wydano oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczono, że sytuacja w telewizji jest pod kontrolą. Dodano, że stacja zna stan zdrowia gwiazdy, nic więcej na ten temat nie chce jednak powiedzieć:

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy.W  poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają.

Dorota Gardias może liczyć na wsparcie Edwarda Miszczaka

Gdy tylko doniesienia o złym stanie Gardias dotarły do Edwarda Miszczaka, dyrektor programowy zdobył się na gest godny naśladowania. Natychmiast zadzwonił do pogodynki, o czym donosi informator Plotka. Na podobny ruch zdecydowała się ponoć Magda Gessler, która także zapewniła ją o swoim wsparciu:

Dorota nadal przebywa w szpitalu i jest bardzo osłabiona. Może jednak liczyć na wsparcie kolegów z pracy i szefa. Kiedy o sprawie dowiedział się Edward Miszczak, natychmiast do niej zadzwonił i zapewniał, że pogodynka może na niego liczyć. Podobnie uczyniła Magda Gessler.

Trzymamy kciuki, by Dorocie udało się jak najszybciej wrócić do zdrowia.


Dorota Gardias przerwała milczenie

Dorota Gardias przerwała milczenie

Dorota Garidas - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Dorota Garidas - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Dorota Gardias uczy Hanię jeździć rowerem

Dorota Gardias uczy Hanię jeździć rowerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×