Szukaj

Dawid Narożny jest już po ślubie? Zdjęcie, które opublikował nie pozostawia wątpliwości

Dawid Narożny wziął ślub

Dawid Narożny wziął ślub

Dawid Narożny, były członek zespołu Piękni i Młodzi jakiś czas temu został po raz drugi ojcem. Jego partnerka, Joanna urodziła syna. Na progilu na Instagramie muzyka pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że ma za sobą kolejne wielkie wydarzenie. Czy jest już po ślubie?

Dawid Narożny jest zaręczony z Joanną. W lipcu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Zakochani dodali zdjęcie na Instagramie, na którym partnerka muzyka miała zaokrąglony brzuszek.

Chyba nadszedł moment abyśmy podzielili się z Wami naszym szczęściem. Zwlekaliśmy troszkę z oficjalną informacją — chcieliśmy cieszyć się moim stanem w naszym rodzinnym gronie. Jednak brzuszek jest już coraz większy a ludzie coraz bardziej dociekliwi.

Jakiś czas potem Dawid zdradził, że powita synka, a Joanna dodała, że wybiorą tradycyjne imię:

Jak to zazwyczaj bywa w takim momencie, mieliśmy częste dyskusje na temat imienia dziecka. Propozycji było wiele, od tradycyjnych po nowoczesne imiona. Dawid upierał się na Seweryna, bo uwielbia Seweryna Krajewskiego. Ja przekonywałam go do Oliwiera, co finalnie się nie udało. Po wielu dyskusjach chyba znaleźliśmy już złoty środek i do końca sierpnia będziemy mogli w stu procentach potwierdzić imię Narożnego Juniora – mówiła w rozmowie z portalem Pudelek.

Synek pary jest już na świecie. Na początku listopada urodził się Marcel. To jednak nie koniec wielkich zmian w życiu byłego wokalisty Pięknych i Młodych. Narożny najprawdopodobniej wziął ślub ze swoją narzeczoną.

Dawid Narożny już po ślubie?

Narzeczeni najwyraźniej postanowili zalegalizować swój związek, bo na Instagramie Dawida pojawiło się wiele mówiące zdjęcie. W kadrze widzimy Urząd Stanu Cywilnego, a on oznaczył na nim ukochana i napisał:

Taki piękny wtorek.

Dawid Narożny i jego narzeczona wzięli ślub?

Dawid Narożny i jego narzeczona wzięli ślub?

Czy w ten enigmatyczny sposób dał znać swoim fanom, że ślub już za nimi? Najprawdopodobniej tak, bo nie widzimy innego powodu, żeby publikować taką fotografię.

Przypomnijmy, że Dawid Narożny jest byłym mężem Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi. Po rozstaniu pary został wykluczony z formacji i zaczął karierę solową. Razem z eks żoną wychowują córkę Gabrysię.


Dawid Narożny i jego narzeczona wzięli ślub?

Dawid Narożny i jego narzeczona wzięli ślub?

Dawid Narożny został ojcem

Dawid Narożny został ojcem

Dawid Narożny został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

Dawid Narożny został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×