Szukaj

Dawid Narożny z nową partnerką ogłosili ciążę. Na romantycznym zdjęciu całą uwagę przykuwa spory brzuszek

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny zostanie tatą, o czym na Instagramie poinformowała jego partnerka, Joanna. Pokazała zdjęcie, na którym eksponuje sporych rozmiarów brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami. 

Dawid i Magda Narożni przez wiele lat tworzyli duet. Para nie tylko dobrze dogadywała się w życiu prywatnym, ale także na scenie, gdzie grali razem w zespole Piękni i Młodzi. Gdy się rozstali, przez chwilę grali razem. Wszystko zmieniło się w sylwestra, gdy byli małżonkowie pokłócili się na oczach innych.

Magda wyrzuciła byłego Dawida z zespołu. O tym, że ich drogi się rozeszły, poinformowała w oficjalnym oświadczeniu:

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu – mogliśmy przeczytać w komunikacie Magdy Narożnej.

Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma spory brzuszek

Dawid Narożny skupia się na życiu rodzinnym. Niedawno opublikował zdjęcie z pierwszej komunii świętej swojej córki. Mężczyzna pozuje w otoczeniu trzech kobiet. Oprócz Gabrysi znajduje się na nim jego partnerka, Joanna. Opis był zaskakujący:

Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka… Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać;))

Wielu internautów odebrało to za jasny sygnał, że rodzina Dawida się powiększy. Okazuje się, że mieli rację, o czym Joanna poinformowała w środę na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym. Trzyma się za brzuszek, który jest już bardzo dobrze widoczny:

Chyba nadszedł moment abyśmy podzielili się z Wami naszym szczęściem. Zwlekaliśmy troszkę z oficjalną informacją — chcieliśmy cieszyć się moim stanem w naszym rodzinnym gronie. Jednak brzuszek jest już coraz większy a ludzie coraz bardziej dociekliwi.

Internauci ruszyli z gratulacjami. Redakcja Jastrząb Post się do nich przyłącza, życząc przyszłym rodzicom samych wspaniałych chwil.


Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma duży brzuszek

Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma duży brzuszek

Dawid Narożny zostanie ojcem?

Dawid Narożny zostanie ojcem?

Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×