„Uuu… To w TVN-ie niech pan to opowie”. Histeryczna reakcja Danuty Holeckiej! Gość jednym zdaniem wyprowadził ją z równowagi [WIDEO]

Danuta Holecka wpadka

Danuta Holecka wpadka

Reakcja Danuty Holeckiej na Sylwestra TVN

Reakcja Danuty Holeckiej na Sylwestra w TVN-ie jest hitem internetu. W noworocznym programie TVP Info Minęła Dwudziesta gościł Paweł Lech z Platformy Obywatelskiej. Wspominając zabawę sylwestrową, w pozytywnych słowach wypowiedział się o imprezie zorganizowanej przez konkurencyjną stację na placu Bankowym w Warszawie. Dziennikarka ewidentnie była zaskoczona takimi słowami i natychmiast przerwała wypowiedź.

Mimo że od Sylwestra minęło kilkadziesiąt godzin, minione imprezy telewizyjne są bardzo szeroko komentowane – czy to za sprawą sporej liczby gwiazd śpiewającej z playbacku, czy rekordowych wyników oglądalności. Liderem okazał się Sylwester Marzeń zorganizowany przez TVPImpreza emitowana w Dwójce przyciągnęła przed telewizory średnio 6,5 mln osób, co było wzrostem w porównaniu do zeszłego roku o 200 tys. W tyle pozostał Polsat ze średnim wynikiem 1,75 mln widzów i TVN z 1,6 mln widzów.

Sukces imprezy Jacka Kurskiego był pierwszym tematem poruszonym w studiu TVP Info. Jeden z gości postanowił jednak pochwalić nie zakopiańską, a warszawską zabawę, wtrącając iż Warszawiacy bardzo dobrze się bawili. Prowadząca program Danuta Holecka była bardzo zaskoczona takim komentarzem i po chwili przerwała:

Uuu… To w TVN-ie niech pan to opowie! Myślę, że nasi widzowie się świetnie bawili i ci, którzy z Telewizją Polską spędzili sylwestra z pewnością nie żałują.

Internauci nie mieli litości dla dziennikarki TVP:

  • Typowy przykład „dziennikarstwa” na smyczy. Żenujące.
  • Żółta kartka dla TVP za to, że nie pozwalają mówić o innych sylwestrach.
  • Holecka to nawet pozorów kultury nie potrafi zachować

Waszym zdaniem prowadząca postąpiła słusznie? Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej.

Danuta Holecka przeżywa prawdziwy koszmar na jawie. Jej rodzinę dotknęła straszliwa tragedia!

Telekamery 2019: Znamy wszystkich nominowanych! Joanna Kulig, Michał Szpak, Mikołaj Roznerski, Dorota Szelągowska… Kto jeszcze?

Eurowizja 2019: TVP namawia największe polskie gwiazdy! Jacek Kurski ujawnił kulisy rozmów!


Danuta Holecka - Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej

Danuta Holecka - Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Barbara Kurdej-Szatan – Sylwester 2018, zielona sukienka

Barbara Kurdej-Szatan – Sylwester 2018, zielona sukienka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×