Szukaj

Oglądalność Sylwestra 2018. Znamy wyniki! TVP, TVN czy Polsat? Kto wygrał?

sylwester 2018 TVP TVN Polsat

sylwester 2018 TVP TVN Polsat

Wyniki oglądalności telewizji w Sylwestra 2018

TVP, TVN czy Polsat? Który kanał zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów w Sylwestra 2018? Wirtualne media opublikowały wyniki oglądalności koncertów sylwestrowych. Polacy najczęściej wybierali transmisję z Zakopanego.

Sylwester 2018 za nami. Nowy rok miliony Polaków witało oglądając transmisje z koncertów sylwestrowych, które pokazały trzy czołowe polskie kanały. Wirtualne media opublikowały ranking oglądalności, z którego wynika, że TVP zdeklasowała rywali. Prawie 7 milionów widzów wybrało Dwójkę, która emitowała show z Zakopanego.

Polsat i TVN wypadły raczej blado na tle konkurencji, chociaż z pewnością wynik oscylujący wokół 2 milionów widzów należy również uznać za bardzo dobry. Przypomnijmy, że w Chorzowie Śląskim wystąpili m.in. Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, zaś w Warszawie trzema głównymi gwiazdami były Edyta Górniak, Beata Kozidrak i Agnieszka Chylińska.

Z relacji Jacka Kurskiego wiemy, że TVP w pierwszej godzinie transmisji oglądało nawet do 7,5 miliona Polaków. Być może sukces stacji tkwił w doborze repertuaru otwierającego koncert. Na scenie w Zakopanem już na starcie pojawiły się mocne nazwiska – nie zabrakło Alvaro Solera, Tomasa Andersa z Modern Talking czy zespołu Boys, z kolei w przypadku dwóch pozostałych stacji rozpoczęcie było raczej nudne, a dobór gwiazd niekoniecznie znany masowej publiczności.

Dziękuję widzom Telewizji Polskiej za wspaniałe zwycięstwo jakie dali #SylwesterMarzeń TVP2. Zeszłoroczny rekord wydawał się nie do pobicia. A jednak udało się – skomentował sukces TVP Jacek Kurski.

Kurski zdradził, że maksymalną liczbę widzów TVP wybrało o godzinie 22.31 – wtedy stację obejrzało prawie 8 milionów. Polsat swój rekord miał o 22.20 – 2,5 miliona, podobny wynik zanotował TVN, tyle że o północy, gdy występowała Edyta Górniak.

Plejada gwiazd na Sylwestrze 2018 z TVN: Ania Karwan, Sarsa, Gabi Drzewiecka, Magda Mołek, Dominika Gawęda

Sylwester Marzeń TVP 2 pod znakiem gwiazd! Margaret, Sylwia Grzeszczak, Zenek Martyniuk, Basia Kurdej-Szatan, Izabella Krzan

Szalony Sylwester 2018 w wykonaniu gwiazd! Jak się bawiły? Gdzie? Mamy zdjęcia!


Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Ania Wyszkoni - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Ania Wyszkoni - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Filip Chajzer - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Filip Chajzer - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ciekawe ile kosztowało zorganizowanie Sylwestra TVP ( z naszych pieniedzy ), a ile innych stacji. Chciałbym zobaczyc koszt/widza 🙂

 • Gość pisze:

  Nie wierzę ,że Polacy tak zeszli na psy i wybrali największą REMIZĘ w Polsce, muzykę najniższych lotów, kicz i wiochę. Zastanawiam się tylko jak dały się zaślepić A Dąbrowska , Margaeret I S Grzeszczak, bo zagranicznym, to było wsjo rawno z kim i gdzie występują , wzięli kasiorę i reszte mieli w kiszce….Czy to o wynik i słupki chodzi na Sylwestra? Jedynie poziom wspaniałej imprezy trzymał TVN i tak trzymać .

 • Lizka pisze:

  Tvp najlepsza zabawa byla, podgladalismy pozostale dwie stacje, ale tam nie bylo atmosfery

 • Gośćbozenek pisze:

  Żeby tam TVP występował słoń z kulawą nogą to na pewno nie będę oglądać. Nie będę nabijac brzydalowi oglądalności.

 • Ola pisze:

  Fajne ale faktycznie zwierzeta ztraumowane. Zakaz fajerwerkow

 • Gość pisze:

  Zakopane..podobno o gustach się nie dyskutuje…poziom muzyczny bardzo taniutki.

 • Gość pisze:

  ZAKOPANE TO POMYŁKA !!! FAJERWERKI W GÓRACH WYSTRASZYŁY WSZYSTKIE ZWIERZĘTA W OKOLICACH W TYM DZIKIE. MAŁĄ PRZERAŻONĄ NIEDŹWIEDZICĘ I SPRACOWANE KONIE ,KTÓRE NIE MAJĄ WYTCHNIENIA OD LUDZKICH ZACHCIANEK I GŁUPOTY. KIEDY ZAKAZ FAJERWERKÓW PREZESIE ???? KASA SIĘ LICZY I UCIECHA GAWIEDZI ???

 • Gość pisze:

  tanie gusta? to dobra zmiana ,no stres,

 • JS65 pisze:

  Dość oczywistym jest , że w Warszawie był SYLWESTER TVN najlepszy. oczywiście prowadzący najwyższej klasy bez wątpienia. Wyniki oglądalności podane, że wygrywa tvp2 są nieprawdziwe naciągane. GRATULACJE TVN.

 • JasnePełne pisze:

  Kto występował w czasie najwiekszej oglądalności. TVP 2 i Polsacie, bo w TVN wiemy że Górniak

 • Gość pisze:

  schlebianie tanim gustom to znak rozpoznawczy „dobrej zmiany”

 • leon pisze:

  Zakopane idealny

 • Gość pisze:

  Szkoda słów.. polska!

 • Jsz pisze:

  Zakopane super.

 • Gość pisze:

  W Chorzowie Śląskim ! Ale jazda !

 • Gość pisze:

  tvp biblia dla maluckich, zeby psypodobac sie goralskiemu elektoratowi

 • bogGość pisze:

  a ja myslalem ze to miala byc przyjemnosc a kurski zrobil z sylwestra zawody prawie sportowe

 • Bossman pisze:

  Nie oglądam TVP, a wczoraj i dzisiaj do 5-tej rano oglądałem 3 SAT! Wolę oglądać koncerty znanych artystów i dobrą muzykę, a nie chałturę discopolo!

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×