Nawet Instagram nie oszczędził Daniela Martyniuka. Syn Zenka wpadł w szał, gdy dostał wiadomość od adminów. O co poszło?

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk otworzył Instagram i nieźle się zdenerwował. Jego oczom ukazała się wiadomość, po której podjął emocjonalną decyzję. Nawet administratorzy portalu społecznościowego nie są zwolennikami jego treści.

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka, wokalisty muzyki disco-polo, jeszcze w marcu tego roku został skazany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku za naruszanie zakazu prowadzenia samochodu. Wymierzono mu karę w wysokości 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata, zakazano prowadzić pojazdy na czas 6 lat i nakazano zapłacić grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych. Czy Daniel zgodził się z wyrokiem? Absolutnie nie – jego obrona odwołała się od niego. Sprawa trafiła do Sądu Okręgowego w Białymstoku.

Prawo jazdy jest mi niezbędne do dalszego rozwoju. Chcę też odwiedzać córkę, która mieszka 400 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Korzystanie z pociągów nie jest mi na rękę, zwłaszcza w czasie pandemii – przekonywał sam Daniel.

Sędzia odrzuciła jednak jego argumentację. Powiedziała, że kara musi być dotkliwa i tym samym uprawomocniła wcześniejszy wyrok. Jak wyjaśniła w uzasadnieniu:

Kara musi być na tyle dotkliwa, na tyle przez pana odczuwalna, żeby pan przeprowadził proces myślowy i stwierdził, że dolegliwość i nieuchronność tejże kary musi spowodować to, że pan zmieni swoje postępowanie (…) Nie, ten wyrok nie jest dla pana krzywdzący.

Daniel – zaraz po opuszczeniu sądu – zapowiedział mediom, że najprawdopodobniej zmieni miejsce zamieszkania na zupełnie inny kraj.

Jeszcze później zupełnie się odpalił. Dodał na Instagramie wpis, w którym obraził sędzię. Użył w nim słów powszechnie uważanych za najbardziej wulgarne.

Z pozdrowieniami dla tych co myślą ze sterują prawem a tak na prawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa wydając niesprawiedliwy wyrok który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił gdyż stwierdził ze takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia a nie oceniasz innych chamie – napisał.

Tak obraźliwy komentarz nie mógł pozostać bez reakcji Instagrama. Moderatorzy serwisu zdecydowali o jego usunięciu. Wywołało to w Danielu jeszcze większe rozgoryczenie.

Daniel Martyniuk walczy z Instagramem

Daniel Martyniuk dodał na InstaStory powiadomienie, które otrzymał od Instagrama. Zapisano w nim:

Jeden z Twoich postów został usunięty, ponieważ był niezgodny z Zasadami społeczności. Sprawdź, czy wpływa to na status Twojego konta i co możesz zrobić, jeśli nie zgadzasz się z naszą decyzją.

Syn gwiazdy disco-polo skwitował to apelem do administratorów portalu:

Proszę o usunięcie konta, skoro jesteście cenzorami.

Jak dotychczas, prośba Daniela nie została zrealizowana. Poza tym może on usunąć swoje konto samodzielnie. Myślicie, że chłopak naprawdę ma już dość i wycofa się z działalności w sieci?


Daniel Martyniuk chce, by Instagram usunął jego konto

Daniel Martyniuk chce, by Instagram usunął jego konto

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Komentarze

 • antonina pisze:

  ..nie pochwalam tego co młody Martyniuk wyprawia, ale… tym razem ma całkowitą rację.. za stołami sędziowskim najczęściej zasiadają sfrustrowani…szczególnie baby… osoby i bawią się w Boga..debile..a w domu pewnie wóda, samotność i bachory z kluczem na szyi..a debilne pachołki decydują o czyimś życiu…ma rację

  • Gość pisze:

   Niestety zachowuje się jak rozkapryszony, rozwydrzony bachor. Bardzo dobry wyrok
   Dołożyłabym jeszcze pracę społeczna.

 • Gość pisze:

  Za dziecka za mało w pierdziel dostawał ,bo jak by wpierdol by dostał to dzisiaj by się tak nie zachowywał

 • Ewelina pisze:

  Po co o nim pisać. Kto to w ogóle jest? Ten Zenek śpiewa jak kastrat, syn ma twarz jak dom..

 • Gość pisze:

  Czytając te komentarze jestem zszokowana ludzie opamiętajcie się każdy popełnia błędy i nikt nie jest idealny jak łatwo jest oceniać niech każdy patrzy na siebie trochę wiary w drugiego człowieka

 • Gość pisze:

  Czytając te komentarze jestem zszokowana ludzie opamiętajcie się każdy popełnia błędy i nikt nie jest idealny jak łatwo jest oceniać niech każdy patrzy na siebie

 • Gość pisze:

  Czytam te komentarze i oczom nie wierzę jak łatwo oceniamy innych a sami popełniamy błędy niech każdy zrobi rachunek sumienia bo nikt z nas nie jest ideałem

  • Gość pisze:

   Ale ten człowiek ma swoich rodziców, jest poza tym „dorosłym” człowiekiem. Wchodząc w świat internetowej społeczności gdzie od samego początku oceniał, oskarżał innych. Czuł się bezkarny, niedotykalny. Tacy ludzie sami proszą się o osąd publiczny. Jest to przykre ale ten chłopak jest chory i potrzebuje specjalisty.

 • Gość pisze:

  Do puchu z nim a nie się cackaja

 • Gość kuc pisze:

  Mlody Martyniuk piszę jak byłby Bogiem a jest nikim i powinien iść siedzidz może tam wkoncu trochę rozumu nabędzie a i Tatuś od niego odpocznie wiele ludzi popełnia błędy ale on to już przesada

 • Gośćxxx pisze:

  Wszyscy by tylko wsadzali za kratki , pytanie za co ? Skąd w Polakach taka zawiść byle tylko źle życzyć drugiemu masakra ….. Pamiętajcie że karma wraca

 • Gość pisze:

  Pani sedzio nie wolno pozwolić aby ta obraza przestępcy recydywie się upiekła powinien ponieść surową karę.

  • Gość pisze:

   W punkt. Niech go wreszcie wsadzą.

  • antonina pisze:

   D…Jasiu….jesteś tak sami debilny jak ta sędzia…nie pochwalam tego co młody Martyniuk wyprawia, ale… tym razem ma całkowitą rację.. za stołami sędziowskim najczęściej zasiadają sfrustrowani…szczególnie baby… osoby i bawią się w Boga..debile..a w domu pewnie wóda, samotność i bachiry z kluczem na szyi..daj na luuuzzzz