Szukaj

Trudno uwierzyć, jakim samochodem jeździ bezrobotny Daniel Martyniuk. Tylko milionerzy mogą sobie pozwolić na takie cacko

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną, Eweliną. Na poniedziałkową rozprawę przyjechał luksusowym samochodem, który jest wart fortunę. Ile kosztuje?

Daniel Martyniuk był mężem Eweliny. Dwa lata temu para urządziła spektakularne wesele, na którym pojawiło się mnóstwo artystów związanych z branżą muzyczną. Panna młoda miała przepiękną kreację, nie brakowało też drogich prezentów. Nowożeńcy w krótkim czasie ogłosili, że ich rodzina się powiększy.

Daniel i Ewelina doczekali się córeczki, Laury. Chociaż wydawałoby się, że dziewczynka scementuje ich związek, relacja zaczęła się psuć. Martyniukowie schodzili się i rozstawali, aż w poniedziałek sąd oficjalnie zakończył ich małżeństwo.

Daniel Martyniuk: czym przyjechał na rozprawę? To luksusowy samochód

Chociaż Ewelina rozwodu komentować nie chce, bardziej rozmowni są jej były mąż oraz Danusia, żona Zenka Martyniuka. W rozmowie z dziennikarzami podkreślała, że nigdy nie chciała tego ślubu. Rodzina panny młodej podobno bardzo na niego naciskała:

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku, to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała Danuta przed kamerami „Faktu”.

Pięć minut wykorzystał także Daniel, który  poskarżył się prasie na sąd, który odrzucił jego świadków. Powód był jednak bardzo sensowny, o czym pisaliśmy tutaj.

Uwagę przyciągają nie tylko słowa Martyniuków, ale także nowy samochód, którym przyjechali na rozprawę. To Mercedes GLC 300 4MAric w kolorze niebieskim. Jest niezwykle luksusowy i mogą pozwolić sobie na niego jedynie milionerzy. Trudno uwierzyć, że to właśnie nim bezrobotny syn Zenka Martyniuka przyjechał na rozprawę. Cena wspomnianego modelu waha się od 300 do 500 tysięcy złotych.

Chociaż sprawa dotyczyła Daniela, jednak nie on siedział na miejscu kierowcy. Syn Zenka Martyniuka w zeszłym roku stracił prawo jazdy.


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×