Szukaj

Daniel Martyniuk żali się na sąd. Odrzucili jego świadków. Powód był bardzo sensowny

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk rozwiódł się z Eweliną. W dniu rozprawy przed kamerami żalił się na działania sądu. Dlaczego nie dopuszczono jego świadków? Powód wydaje się być bardzo sensowny.

Daniel Martyniuk dwa lata temu poślubił Ewelinę. Para urządziła spektakularne wesele, o którym rozpisywała się kolorowa prasa. Pod lupę wzięto nie tylko kreację panny młodej, ale także listę gości i prezenty, jakie otrzymali nowożeńcy. Syn króla disco polo w krótkim czasie poinformował, że jego rodzina się powiększy.

Kilka miesięcy później w rodzinie Martyniuków pojawiła się Laura. Chociaż wydawałoby się, że rodzicielstwo tylko wzmocni ich miłość, tak się jednak nie stało. Daniel i Ewelina rozstawali się i schodzili. Ostatecznie w poniedziałek stanęli przed sądem, który zakończył ich małżeństwo.

Daniel Martyniuk żali się na sąd. O co ma pretensje?

Martyniuk nie przyjechał na rozprawę sam. Towarzyszyła mu matka, Danusia, która czekała na syna przed budynkiem. Tam rozmawiała z dziennikarzami, odpowiadając na nurtujące ich pytania. Powiedziała, że była przeciwna temu ślubowi, rodzina Eweliny jednak bardzo naciskała na wesele:

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku, to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała Danuta przed kamerami „Faktu”.

Nie tylko żona Zenka Martyniuka, ale także jej syn był bardzo rozmowny. Ma żal, że nie dopuszczono jego świadków. Powodem był fakt, że zbyt późno ich zgłosił:

W ogóle sąd nie pozwolił mi dopuścić świadków. Niby ich za późno zgłosiłem. Jeden świadek, jaki był ciągle się powoływał, że „moi rodzice, moi rodzice powiedzieli, że jestem zły, że jestem niby taki”. Sam stek bzdur i kłamstw. Po prostu jakby mieli ustawiony sąd — komentował przed kamerami Pudelka.

Daniel dodał, że chciał, by rozwód był bez orzekania o winie.


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×