Daniel Martyniuk zrobił gruby melanż na plaży. Nie brakowało alkoholu i dokładnej relacji w sieci

Daniel Martyniuk jeszcze niedawno obiecywał poprawę, jednak  teraz wydaje się, że jego słowa odeszły w zapomnienie. Znów przysparza rodzicom zmartwień. Tym razem zrobił gruby melanż na plaży.

Daniel Martyniuk to syn znanego króla disco polo, Zenka Martyniuka. Swoją popularność zdobył poprzez liczne wybryki, z których rodzice nigdy nie byli dumni. Jednak po ostatnich wydarzeniach związanych z jego pobytem w areszcie, chłopak gorąco obiecywał poprawę. Co więcej, udał się nawet z rodzicami na wspólny wyjazd z daleka od mediów i tam przekonywał ich, że przechodzi metamorfozę. Relaksował się w czasie wspólnych spacerów, fotografując otaczającą go przyrodę.

Niestety wszystko wskazuje na to, że obietnice odeszły w zapomnienie i wrócił wszystkim znany Daniel. Przywrócił także swoje konto na Instagramie, które kiedyś zlikwidował po tym, jak pod wpływem emocji i używek prał rodzinne brudy, oczerniając swoją żonę.

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży. Relację zamiesił w sieci

Syn Zenka najwidoczniej miał już dość spokojnego życia i postanowił ponownie poddać się szaleństwu. Niedawno nagrał na swoim profilu wideo, zawierające serię gróźb i wulgaryzmów pod adresem właścicieli sklepu Grail Point, którzy mieli użyć w stosunku do niego gazu pieprzowego. Firma planuje pozwać go za zniesławienie.

Teraz Daniel postanowił skorzystać z długiego weekendu i wyrwał się z domu, by odpocząć nad polskim morzem. Już z samego rana na jego profilu pojawiła się relacja, na której Martyniuk jest wyraźnie podchmielony. Trzymając w ręce butelkę piwa, powiedział:
Siema wszystkim teraz, nie chciałem wcześniej nagrywać.
Po tych słowach zaczął śpiewać piosenkę Chałupy welcome to i zakończył nagrywanie. Wygląda na to, że póki co imprezuje w pojedynkę, jednak w przypadku Daniela trudno jest przewidzieć finał. Mamy tylko nadzieje, że tym razem obejdzie się bez awantur i zakończy się spokojnie.


Daniel Martyniuk w podróży nad morze

Daniel Martyniuk w podróży nad morze

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży

Daniel Martyniuk imprezuje na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×