I po przemianie. Daniel Martyniuk na Instagramie nie przebiera w słowach. Padły groźby karalne

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk, cały załzawiony, nie przebierając w słowach, groził znajomemu na Instagramie. Czyżby już się zmęczył przemianą?

Daniel Martyniuk  po wybrykach podczas kwarantanny, po których wylądował w areszcie, obiecał solennie, że się poprawi. Wyjechał z rodzicami do ich domu w Puszczy Białowieskiej i tam w ciszy i spokoju robi rachunek sumienia. Niedawno Fakt podawał, że jego przemiana jest wręcz cudowna. Uspokoił się, zajął się fotografią. To nie ten sam chłopak.

Dodatkowo złożył Danusi i Zenonowi przyrzeczenie, że wybryki się nie powtórzą:

Obiecał im poprawę – zdradził bliski znajomy rodziny Faktowi. Spędzają razem mnóstwo czasu. Rozmawiają, spacerują. Ostatnio byli w Białowieży.

Jednak chyba coś poszło nie tak, bo właśnie dzisiaj, na jego Instagramie pojawiła się niepokojąca relacja.

Cały załzawiony Daniel Martyniuk rzuca groźby na Instagramie

Późnym wieczorem na Instastory Martyniuka pojawiła się niepokojąca relacja. Daniel cały czerwony na twarzy i załzawiony rzuca groźby w kierunku tajemniczego Pawełka.

Słuchaj Pawełku, cio*** je***, dojadę cię ku***dojadę choćbym miał niewiadomo gdzie cię spotkać, jestes dla mnie je** frajerem, maskujesz się jakimiś ochroniarzami. Ile im zapłaciłeś, żeby ku*** cię ochraniali. Cioto ty djade cię (…) Rozpier****cię tak mnie wku***łeś ku*** cioto je***, że . Jesteś frajerem! Frajerem, żeby twoi ludzie gazowali, zobaczcie co oni k*** robią z ludźmi! (…) Przegrałeś k*** frajerze!

Po relacji pojawił się post z wideo o podobnej treści, w którym Daniel mówi, że został potraktowany gazem, bo w miejscu, w którym się pojawił, nie lubią syna Zenka Martyniuka. Tam też powtarza groźby.

View this post on Instagram

@grail.point

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

W relacji Daniela pojawia się nazwa sklepu z odzieżą streetwear. Nie wiadomo, co się tam mogło wydarzyć, że syn Martyniuka został potraktowany gazem, bo tego chłopak nie wyjaśnia.


Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×