Żona Daniela Martyniuka wzięła sprawy w swoje ręce! Teraz to Ewelina podjęła przełomową decyzję!

Daniel Martyniuk - Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk rozwiodą się? Żona celebryty podjęła zaskakującą decyzję. Zobacz, na co się zdecydowała.

Daniel Martyniuk w zeszłym roku wziął ślub. Poślubił piękną Ewelinę, która jak się okazało, wówczas była już w ciąży. Kilka miesięcy później na świat przyszło pierwsze dziecko pary – malutka Laura. Okazuje się jednak, że między małżonkami nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać.

Martyniukowie od dłuższego czasu nie potrafią się dogadać. Przez to stanowią obiekt zainteresowania kolorowej prasy. Tabloidy regularnie donoszą o kolejnych ekscesach w małżeństwie Martyniuków. Po kłótniach i sporach, informowano nawet o rozwodzie. Wszystko przez słowa Daniela, który wyznał w sieci, że wyjechał z Polski sam, dlatego, że rozstał się z żoną. Pod adresem ukochanej nie szczędził też gorzkich słów:

Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! 

Oświadczenie to było niemałym szokiem zarówno dla żony syna króla disco polo, jak i jego rodziców, którzy błyskawicznie stanęli do walki. Zenek Martyniuk przyznał, że poprosił Daniela, żeby się wyciszył i nie umieszczał w internecie niewłaściwych tekstów na temat swojej ukochanej:

Rodzina musi się trzymać razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację – przyznał król disco polo w rozmowie z Faktem. 

Ewelina Martyniuk rozwodzi się z mężem

Kiedy wydawać by się mogło, że między małżonkami wreszcie się naprawi, szanse na szczęśliwe zakończenie maleją z każdym dniem. Podobno do sądu trafił właśnie pozew rozwodowy. Nie złożył go jednak Daniel, a Ewelina, która podobno już miesiąc temu zdecydowała się na ten krok:

Ewelina w końcu powiedziała dość i jak dowiedzieliśmy się w sądzie w Koninie, miesiąc temu złożyła tam papiery rozwodowe. (…) Domaga się orzeczenia o winie męża oraz alimentów dla córki – czytamy w Super Expressie.

Czy do rozwodu rzeczywiście dojdzie? A może małżonkom uda się dogadać? O tym z pewnością przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz: Zenek Martyniuk przerwał milczenie w sprawie rozwodu syna! Ujawnił niewygodne dla Daniela kulisy!

Zobacz: Rozwodu nie będzie! Daniel Martyniuk zmienił zdanie po kilku dniach [WIDEO]

Zobacz: Jest coraz ciekawiej! W sprawę rozwodu Daniela Martyniuka zaangażowana jest kolejna osoba! Synowi Zenka znowu się oberwało!


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×