Szukaj

Sensacja! Z programem „Dance Dance Dance” pożegnali się najwięksi faworyci show! To wielki cios dla wszystkich fanów!

Dance dance dance - aktualne logo

Dance dance dance - aktualne logo

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak odpadli z Dance Dance Dance

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak odpadli z programu Dance Dance Dance! Ta decyzja była wielkim szokiem nie tylko dla nich, ale i jurorów. Zobacz z kim przegrali.

Takiego emocjonalnego finału sobotniego odcinka Dance Dance Dance nikt się spodziewał. Z programem pożegnała się ulubiona przez widzów para: Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak. Duet odpadł mimo swojego świetnego występu, podczas którego dali z siebie wszystko, jednak o włos przegrali z Kasią Dziurską i Emilem Gankowskim. Do pozostania w show zabrało im zaledwie pół punktu.

Wynik zaskoczył nie tylko samych uczestników, ale i jurorów, którzy po ogłoszeniu werdyktu mieli łzy w oczach. Marcelina z Rafałem nie kryli emocji i ogromnego wzruszenia. Miss Polonia zalana łzami na koniec wygłosiła wzruszające przemówienie skierowane do wszystkich uczestników oraz jurorów:

 Dziękuję za wielkie wsparcie i każde słowo, jakie usłyszeliśmy w tym programie. Każde z nich budowało nas i powodowało, że przełamywaliśmy kolejne bariery. Cieszę się, że miałam szansę być częścią tego projektu. To bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących programów, w jakim brałam udział. Jestem szczęśliwa, że mogłam brać udział w „Dance, Dance, Dance” z Rafałem. Dziękuję mu za każde dobre słowo, za uśmiech i milion powodów do radości. Już się nie mogę doczekać powrotu na scenę w wielkim finale – mówiła  Marcelina Zawadzka.

Wielkiego smutku oraz wzruszenia nie krył również taneczny partner Marceliny – Rafał Maślak. Mister Polski podziękował wszystkim za tak cudowną przygodę:

To była wspaniała przygoda, która skończyła się w – mam wrażenie – najlepszym momencie. Już jako tata cieszę się, że mogłem być u boku Kamili w ostatnich dniach przed przyjściem na świat naszego synka. Chcę bardzo podziękować Marceli. Stała się dla mnie siostrą, której nigdy nie miałem. Przeszliśmy wiele i wiele się od siebie nauczyliśmy. Przyjaźń to największa wygrana, jaką mogłem sobie wymarzyć w tym programie – powiedział Rafał Maślak.

Wypowiedź swojego partnera z telewizyjnego hitu uzupełniła Marelina następującym komentarzem:

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Wiemy jak wiele serca, energii i poświęcenia wkładają w występy na scenie. Wszystkim należy się wielki szacunek za ich wytrwałość i waleczność.

Marcelina z Rafałem swoją nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 złotych przekazali na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Zatem w wielkim finale Dance Dance Dance walczyć będą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emil Gankowski.

Kto wypadnie najlepiej przekonamy się już w przyszłą sobotę.

Seksowna Marcelina Zawadzka wyciągnęła asa z rękawa! Swoim nowym wcieleniem rozłoży na łopatki wszystkie konkurentki w Dance Dance Dance!

Dzisiejszy odcinek “Dance Dance Dance” to był prawdziwy horror! Z show TVP odpadła ulubiona przez widzów para!

Qczaj zdradził jakie SMS-y dostał od Pauliny Krupińskiej po konflikcie z Ewą Chodakowską! To wyjaśnia wszystko! [WIDEO]


Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka odpadli z Dance Dance Dance

Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka odpadli z Dance Dance Dance

Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka odpadli z Dance Dance Dance

Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka odpadli z Dance Dance Dance

Marcelina Zawadzka nagim biustem kusi na scenie TVP - Dance, Dance, Dance

Marcelina Zawadzka nagim biustem kusi na scenie TVP - Dance, Dance, Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×