Szukaj

Pielgrzymki pod domem Dagmary Kaźmierskiej. Fani traktują ją jak świętość

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych postaci programu Królowe życia. Zyskała wierne grono fanów, które jest w stanie sporo dla niej zrobić. O szczegółach opowiedziała w jednym z wywiadów.

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa swojej codzienności. Chętnie pokazuje ją przed kamerami w programie Królowe życia, a także na Instagramie, gdzie odsłania niektóre szczegóły z życia prywatnego. Niedawno w sieci pochwaliła się sukcesem jej syna, Conana. Nastolatek dostał się na medycynę, co jego mama skomentowała w kilku zdaniach:

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę.

Dagmara Kaźmierska:  co są w stanie zrobić dla niej fani?

Okazuje się, że zanim Conan podjął decyzję, że pewnego dnia chciałby zostać lekarzem, myślał o karierze w telewizji. Właśnie dlatego poszedł na casting, na którym wspierała go mama, Dagmara. Reżyser nie wybrał jednak jego, a Kaźmierską, do czego celebrytka przyznała się w ostatnim wywiadzie:

Mój syn chciał zostać aktorem. Poszłam z nim na casting, a tam okazało się, że wzięli mnie, a nie jego. Szybko zaprzyjaźniliśmy się z reżyserem Piotrem Wąsińskim, poznałam jego rodzinę — mówi Kaźmierska w rozmowie z Fakt TV.

Kaźmierska stała się jedną z popularniejszych polskich celebrytek. Może liczyć na wsparcie fanów, którzy są gotowi na spore poświęcenia:

Kiedyś, jak wróciłam z wyjazdu, pod moim domem czekała para z drugiego krańca Polski, żeby mnie zobaczyć i zmienić słowo. Okazuje się, że dodaję ludziom sił. To miłe.

Trzeba przyznać, że tacy sympatycy to prawdziwy skarb.


Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska - premiera

Dagmara Kaźmierska - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×