Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Fenomenalne zdjęcie! Cristiano Ronaldo i śliczna Georgina Rodriguez pozują z całą wesołą gromadką swoich „słodziaczków”! Widok rozbrajający!

Georgina Rodriguez i Ronaldo


Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez pozują ze wszystkimi dziećmi

Słynne dzieci boskiego Cristiano Ronaldo w światowych mediach budzą emocje porównywalne do osiągnięć sportowych dumnego taty. Liczne potomstwo piłkarza Real Madryt jest jednym z bardziej kontrowersyjnych tematów, cyklicznie goszczących na zagranicznych portalach plotkarskich. Wszystko za sprawą surogatek wynajętych w tajemniczych okolicznościach.

Przypomnijmy, że napastnik Królewskich jest obecnie ojcem aż czwórki dzieci. Trójkę urodziły wspomniane surogatki. Pierwszy syn Cristiano Ronaldo – Cristiano Ronaldo Junior, przyszedł na świat 17 czerwca 2010 roku. Choć w czasie narodzin chłopca, piłkarz był w związku ze słynną i zjawiskowo piękną modelką – Iriną Shayk, to wielka szkoda, że jednak nie ona jest matką jego dziecka. Para rozstała się, a od prawie dwóch lat piłkarz jest w związku z Georginą Rodriguez.

Cristiano Ronaldo będąc już w nowym związku, ponownie zaskoczył fanów wiadomością, że zostanie ojcem. Jak wiemy 29 czerwca 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta, Mateo i Eva, które i tym razem urodziła anonimowa surogatka. Kolejną medialną petardę piłkarz wystrzelił całkiem niedawno – 12 listopada 2017 roku, kiedy to na świat przyszło jego kolejne, tym razem już czwarte dziecko – śliczna dziewczynka Alana Martina. I tu niespodzianka! Dziecko pierwszy raz urodziła rzeczywista partnerka piłkarza, czyli piękna Georgina Rodriguez! Dumni rodzice często publikują fotki ze swoimi pociechami, jednak nie zawsze na fotografii jest cała czwórka.

Ostatnio piękna partnerka Portugalczyka pochwaliła się przepięknym zdjęciem całej wesołej rodzinki. Widok trzech maluszków, młodego Cristiano oraz dumnych rodziców jest rozczulający! Wszyscy wyglądają na szczęśliwych. Natomiast młoda mama prezentuje się wręcz olśniewająco!

Georgina po porodzie błyskawicznie doszła do swojej formy i na prezentowanych zdjęciach promienieje młodym wyglądem.

Zobaczcie jak cudnie prezentuje się cała rodzinka w komplecie

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami! Znamy imiona dzieci!

Z ostatniej chwili! Cristiano Ronaldo został po raz czwarty ojcem!

Piękna Georgina Rodriguez pochwaliła się brzuchem TYDZIEŃ po porodzie! Widok może szokować!

Czy chciałbyś odwiedzić hotel Cristiano Ronaldo?Komentarzy: 1


Gość | 19 grudnia 2017, 05:49

Ten Ronaldo ma chlopski wyraz twarzy.


Dodaj komentarz
×