Córka Eminema pochwaliła się chłopakiem. Razem wyglądają tak uroczo. „Tata pewnie jest dumny”

Córka Eminema

Córka Eminema

Córka Eminema, Hailie Mathers, udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie. Pozowała w towarzystwie swojego chłopaka, Evana McClintocka. Internauci są zachwyceni.

Eminem, który naprawdę nazywa się Marshall Mathers, od wielu lat jest związany z muzyką. W 1996 roku wydał debiutancki, solowy album. Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu, a raper stał się jednym z najlepiej sprzedających się artystów na świecie oraz najlepiej sprzedającym się artystą pierwszej dekady XXI wieku.  Dwutygodnik Rolling Stone sklasyfikował go na 83. miejscu na liście 100 najlepszych piosenkarzy wszech czasów.

Marshall był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott. Poznali się w szkole średniej. Zaczęli się spotykać w 1989 roku. Dziesięć lat później byli po ślubie. Rozwiedli się w 2001 roku. Ponownie zostali małżeństwem w styczniu 2006 roku. W grudniu tego samego roku wzięli rozwód. Doczekali się córki Hailie, która przyszła na świat 25 grudnia 1995 roku. Po rozwodzie zgodzili się dzielić opieką nad dzieckiem.

Córka Eminema, Hailie Mathers, pokazała chłopaka

Córka Eminema w tym roku będzie świętować 26. urodziny. Chociaż ojciec przez wiele lat bardzo chronił jej prywatności, Hailie od pięciu lat prowadzi konto na Instagramie i powoli staje się gwiazdą sieci. Dowodem może być fakt, że aktualnie jej profil śledzi ponad 2,1 mln internautów. Dzieli się z nimi wybranymi momentami z życia prywatnego.

Niedawno Mathers pokazała ujęcie, które rozgrzało internet do czerwoności. Zrobiła selfie w lustrze w łazience. Pozowała ubrana jedynie w białe bikini i błękitny kapelusz. Bez echa nie przeszła też publikacja, którą córka Eminema niedawno udostępniła.

Hailie pochwaliła się swoim chłopakiem, Evanem McClintockiem. Poznali się w liceum, a ich związek przetrwał wzloty i upadki zarówno w szkole średniej, jak i na studiach. Ich relacja wciąż jest bardzo silna. Zakochani na najnowszym zdjęciu pozują na dworze. 25-latka oparła rękę na ramieniu McClintocka i zaprezentowała swój idealny manicure, a także doskonałą stylizację. Miała na sobie sukienkę, którą połączyła z jasnym kapeluszem typu panama.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują ten duet. Piszą, że córka Eminema i jej partner tworzą piękną parę:

  • Tata pewnie jest dumny. Pięknie razem wyglądacie.
  • Świetna para. Szczęścia.
  • Trzymam mocno za Was kciuki. Dużo miłości.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci, jest urocze.


Córka Eminema, Hailie, pokazała chłopaka

Córka Eminema, Hailie, pokazała chłopaka

Córka Eminema w bikini

Córka Eminema w bikini

Hailie Jade Scott - córka Eminema

Hailie Jade Scott - córka Eminema

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf szału ni ma ale to własne dziecko przeciez nie wyrzuce na złom jak inni ale klata i inteligencja po rodzicach zostanie a reszte sobie kupi i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×