Szukaj

Oscary 2017: Żona Pharrella Williamsa pierwszy raz po porodzie na salonach! Nowa fryzura robi wrażenie, ale to prezenty na czerwonym dywanie były największą niespodzianką!

Pharell Williams Oscary 2017

Pharrell Williams z żoną Helen Lasichanh na Oscarach 2017?

Rozpoczęła się właśnie najbardziej oczekiwana noc całego roku. Chodzi oczywiście o Oscary 2017. Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekali na nią. Świat kina wstrzymał oddech na kilka godzin. Czekamy właśnie na to, kto odbierze najważniejsze statuetki. Na czerwonym dywanie pojawiła się więc plejada gwiazd. Niektórych jednak zabrakło.

Zobacz: Oscary 2017: Czytelnicy największego polskiego portalu o filmie już wybrali zwycięzców!

Fotoreporterom pozowali też Pharrell Wiliiams i jego żona Helen Lasichanh. Przypomnijmy, że para nie tak dawno temu doczekała się trojaczków. Pojawienie się ich na gali oscarowej było wielkim zaskoczeniem. Pharrell i jego ukochana wyszli razem publicznie po raz pierwszy od czasu narodzin dzieci. Co ciekawe, czekała na nich spora niespodzianka. Od telewizji E! otrzymali oni bowiem trzy rakiety, które były prezentem dla nowonarodzonych dzieci pary. To nawiązanie do historii filmu Ukryte działania (Hidden figures) nominowanego w kategorii “Najlepszy Film”, którego 43-letni muzyk jest współproducentem. Produkcja opowiada o trzech Afroamerykanach pracujących dla NASA, które pomagają przy wysłaniu pierwszego człowieka w kosmos.

To naprawdę miła niespodzianka.

Zobacz: Meryl Streep podczas Oscarów 2017 ponownie zaatakuje Donalda Trumpa? Amerykańskie media nie mają wątpliwości!

Pharrell Williams z żoną - Oscary 2017

Pharrell Williams z żoną – Oscary 2017

Oscary 2017 prezent dla Pharrella Williamsa

Oscary 2017 prezent dla Pharrella Williamsa

Pharrell Williams z żoną na Oscarach 2017

Pharrell Williams z żoną na Oscarach 2017


Który film zgarnie najwięcej Oscarów 2017?

×