Szukaj

Cleo zaatakowała Edytę Górniak, a ta ostro odpowiedziała – kolejny konflikt w show-biznesie. O co poszło?

Cleo i Edyta Górniak mają konflikt! Gwiazdy wymieniły ze sobą kilka mocnych zdań na Instagramie. O co poszło? Sprawdź szczegóły.
Edyta Górniak i Cleo konflikt

Edyta Górniak i Cleo konflikt

Cleo w poprzednim sezonie została jurorką The Vice Kids. Pracę zawdzięcza Edycie Górniak, której za to ponoć nie podziękowała. Między nimi doszło do wymiany zdań na Instagramie pierwszej z pań.

Edyta Górniak i Cleo pokłóciły się na Instagramie

Cleo otrzymała pracę w The Voice Kids dzięki protekcji Edyty Górniak. Gwiazda hitu To nie ja! zarzuciła jej, że nie podziękowała jej należycie za polecenie. Piosenkarka odparła zarzut diwy, pokazując na swoim Instagramie post z podziękowaniami dla Edyty i słowami wsparcia dla jej mamy. Doszło nawet do przepychanki słownej, kiedy Górniak zarzuciła Cleo, że najpierw podziękowała produkcji programu, a dopiero pod wpływem opinii publicznej słowa wdzięczności trafiły do niej.

Zobacz: Edyta Górniak chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek innej gwiazdy! [WIDEO]

Młoda gwiazda odpiera zarzuty w słowach:

Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. (…) Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? (…) Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. (…) Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego – napisała Cleo.

View this post on Instagram

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.  Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać – daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

A post shared by CLEO (@cleo_don) on

W odpowiedzi Górniak pisze, że z jej perspektywy sytuacja ma się zupełnie inaczej:

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie – „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis – nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em… Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post… Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci? Biegnę na kolacje imieninową. Pozdrawiam.

Edyta Górniak jest przekonana o swojej racji i nie zawahała się zaprosić Cleo do konfrontacji w programie telewizyjnym. Dodaje również:

PS. NIE mieszaj w te historie Pana Boga. Bardzo bardzo o to proszę.

Jak skończy się wymiana zdań między paniami? Cleo chciałaby już zakończyć konflikt. Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie. Pewne jest, że sprawa odbiła się już szerokim echem, a komentarze pod postem pozostawili zarówno fani obu gwiazd jak i osoby związane z branżą.

Zobacz: Edyta Górniak ostatecznie rozliczyła się z Donatanem! W “Dzień Dobry TVN” postawiła sprawę jasno!

Komentarz Edyty Górniak

Po powrocie z kolacji imieninowej, o której wcześniej wspomniała, Edyta Górniak oficjalnie odniosła się do całej sytuacji, umieściła komentarz:

Bardzo Dziękuję Wszystkim moim Fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą. Jestem Dumna z Waszej mądrości i wrażliwości.
Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów.
PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi – „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy – Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu. Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana – pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru. (pisownia oryginalna)

View this post on Instagram

Bardzo Dziękuję Wszystkim moim Fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą ♥️ Jestem Dumna z Waszej mądrości i wrażliwości. Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów. PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi – „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy – Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu.???? Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana – pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru.

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Przypomnijmy, że niedawno doszło do nieprzyjemnej sytuacji w Opolu, gdzie Edyta Górniak została w bardzo nieprzyjemny i seksistowski sposób potraktowana przez Donatana, wtedy Cleo obróciła tę sytuacje jako żart i stanęła w obronie producenta. Ta sytuacja również mogła zaostrzyć powstały ostatnio konflikt.


Cleo w zielonej sukience - Przebój lata 2019

Cleo w zielonej sukience - Przebój lata 2019

Cleo w Dzień Dobry TVN

Cleo w Dzień Dobry TVN

Seksowna Cleo na wiosennej ramówce TVP 2019

Seksowna Cleo na wiosennej ramówce TVP 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×