Szukaj

Teściowa Daniela Martyniuka odpowiada na zarzuty jego rodziny. Miarka się przebrała

Ewelina Golczyńska

Ewelina Golczyńska

Rodzina Golczyńskich do tej pory zgodnie milczała, nie komentując rozwodu Eweliny i Daniela. Była teściowa młodego skandalisty, postanowiła, że ma dość oszczerstw i oficjalnie odpowiedziała na zarzuty rodziny Martyniuków. 

Od kilku dni w mediach nie cichnie afera rozwodowa Daniela Martyniuka i jego już byłej zony Eweliny. Ich małżeństwo już od dawna chyliło się ku końcowi, a młodzi nie potrafili się ze sobą dogadać. Ich wesele niespełna dwa lata temu było bardzo huczne i podobnie jest z rozwodem. Wszystko to głównie za sprawą wywiadów, których bardzo chętnie udzielał zarówno syn króla disco-polo, jak i Danuta Martyniuk. W rozmowach z prasą nie szczędzili bardzo gorzkich słów pod adresem Eweliny Golczyńskiej i jej rodziny. Były mąż oskarżał ją między innymi o to, że złapała go na dziecko i wyszła za mąż jedynie dla piędzy.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel tuż po rozwodzie.

Podobnego zdania co syn była również jego mama Danuta, która w wywiadach ujawniała nie tylko szczegóły z życia rodziny Golczyńskich, ale nie zostawiła suchej nitki na młodziutkiej Ewelinie.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady – skomentowała wyrok sądu Danuta Martyniuk.

Rodzina Martyniuków najbardziej zniesmaczona była wysokością alimentów, które ma dostawać zarówno mała Laura, jak i jej mama. Była żona Daniela i jej rodzice, jak do tej pory milczeli i nie odnieśli się bezpośrednio do tego, co mówią o nich Martyniukowie. Miarka jednak zdecydowanie się przebrała.

Matka Eweliny Golczyńskiej odpowiada na słowa Martyniuków

W całej tej sytuacji zdecydowanie większą klasą wykazała się zarówno Ewelina, jak i jej rodzice. Zgodnie bowiem nie komentowali, tego co się wydarzyło. W pewnym momencie była teściowa Daniela, nie wytrzymała wszystkich oszczerstw rzucanych pod ich adresem i postanowiła skomentować, to co mówią o nich Martyniukowie. Bogusława Golczyńska na wszystkie zarzuty odpowiedziała w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje – powiedziała.

Kobieta nie ukrywała również, że miała inne zdanie na temat Daniela i nawet nie pomyślała, że historia małżeństwa jej córki zakończy się w taki sposób.

Gdy brali ślub, nic nie zwiastowało, że tak się to potoczy. Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie – mówi Bogusława Golczyńska.

Matka Eweliny nie ukrywa, że cała jej rodzina przeżywa teraz ciężkie chwile.

Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem.

Miejmy nadzieję, że medialna burza wokół tego rozstania nie długo się zakończy i były mąż Eweliny nie będzie inicjatorem kolejnych skandali.

 


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Dodaj komentarz

 • Ona pisze:

  Szok ,że też ludzie wszystko zrobią pod publikę.
  No i tym razem coś disco polowcom nie poszło.
  Wstyd Danielu, wstyd i chańba. Ale Ty na dupka nawet wyglądasz aż się dziwię, że taka fajna dziewczyna na Ciebie poleciała.

 • Karola pisze:

  Podziwiam Ewelinę za ten spokój. Po tym co ten synuś mamusin jej zrobił inna by mu wylała wiadro pomyj na głowę a ma co opowiadać. My pewnie 90% nie wiemy więc…10% wystarczy.
  Pani Danko mam radę – są granice zapatrzenia w synalka i ponoszenia konsekwencji za to co się zrobi. Klapa w dupę i do roboty guwniarza:)

 • gaga pisze:

  To jest kobieta z klasą, a wieś wyszła z pani Danuty

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×