Bartosz Żukowski zmiażdżył żonę w sądzie. Była partnerka aktora odgraża mu się w prasie!

Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski wygrał z żoną w sądzie

Bartosz Żukowski wygrał z Ewą Żukowską w sądzie. Byli małżonkowie pokłócili się o alimenty na 10-letnią Sonię, córkę gwiazdy Świata Według Kiepskich. Aktor miał płacić 2,5 tysiąca złotych miesięcznie, ale zamiast wysyłać żonie pieniądze, zaczął opłacać utrzymanie córki w inny sposób. Jak na wyrok sądu zareagowała jego była partnerka? 

Rozwód Bartosza Żukowskiego Ewy Żukowskiej trwał zaskakująco długo i był szeroko komentowany w mediach. Choć para oficjalnie nie jest już małżeństwem, wszystko wygląda na to, że jeszcze przez jakiś czas będą widywać się regularnie. Wszystko za sprawą sprzeczki o alimenty na 10-letnią Sonię, córkę aktora. Żukowski właśnie wygrał w sądzie, do którego podała go była żona – poszło o to, że zaprzestał wypłacania kwoty zasądzonej podczas poprzedniej rozprawy. Miał miesięcznie wypłacać 2,5 tysiąca złotych na konto byłej partnerki. Zamiast tego zaczął opłacać prywatną szkołę pociechy, zabierać ją na wakacje i dbać o nią na inne sposoby.

Żukowska nie była z tego zadowolona i skierowała sprawę do sądu, który stanął po stronie jej byłego męża. Co na to Ewa?

Umorzył postępowanie ze względu na niską szkodliwość społeczną, uznając przy tym, że Bartosz Żukowski nie jest typowym alimenciarzem, bo przecież opłaca córce prywatną szkołę, zapewnia jej wiele atrakcji i zaspokaja potrzeby duchowe. Sąd dał się wywieść w pole memu mężowi. Ja tego tak nie zostawię. Spłacam jego długi, a on ma pieniądze na zabawy z córką. W dniu rozprawy był z Polą na nartach, choć trwa rok szkolny. Wyjeżdża z nią, bo dostaje noclegi za darmo, na znaną twarz – mówiła zdenerwowana Ewa w rozmowie z Twoim Imperium

Po której stronie tego konfliktu jesteście? Myślicie, że Ewa powinna skupić się raczej na tym, co lepsze dla jej córki niż na pieniądzach czy dalej walczyć o alimenty, choć dziecko ma zapewnione wszystko, czego potrzebuje?

Gwiazdy na premierze spektaklu: Dorota Kamińska, Michał Lesień, Bartosz Żukowski, Marcin Kwaśny

Bartosz Żukowski porzucił grzeczne uczesanie. Gwiazdor “Świata według Kiepskich” teraz lansuje nową fryzurę

Gwiazdy na koncercie Lidii Kopani: Ewa Mielnicka, Anna Jurksztowicz, Bartosz Żukowski


Bartosz Żukowski - Jubileusz z okazji 500. odcinka

Bartosz Żukowski - Jubileusz z okazji 500. odcinka "Świata według Kiepskich"

Gala Spa 2016 - Bartosz Żukowski

Gala Spa 2016 - Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski z nową fryzurą na koncercie Lidii Kopani, listopad 2015 r. (fot. ONS)

Bartosz Żukowski z nową fryzurą na koncercie Lidii Kopani, listopad 2015 r. (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×