Wirtualna Polska

Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

Barbara Kurdej-Szatan zwolnienie z TVP

Barbara Kurdej-Szatan wystosowała oświadczenie w sprawie zwolnienia z TVP. Gwiazda ujawniła przykre kulisy rozstania z pracodawcą. Kiedy i jak dowiedziała się, że już nie będzie prowadzącą aż czterech popularnych formatów?

Wirtualna Polska

Barbara Kurdej-Szatan jesienią nie poprowadzi już muzycznych programów w TVP, choć do niedawna uchodziła za największą gwiazdę i najlepszą wizytówkę telewizji publicznej w mediach. Artystka po niespełna dwóch tygodniach milczenia wystosowała oficjalne oświadczenie w sprawie zwolnienia, do którego doszło z dnia na dzień. Basia w sobotę na Instagramie wydała oficjalne oświadczenie, w którym nie tylko potwierdziła, że straciła pracę, ale też ujawniła przykre kulisy rozstania z pracodawcą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To były piękne lata! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem – zaczęła swój wpis.

Kurdej-Szatan podziękowała członkom ekipy i publiczności, na których mogła liczyć w każdym momencie swojej przygody w TVP:

Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór. Dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy.

Gwiazda zdradziła też w jaki sposób dowiedziała się o tym, że nie poprowadzi już hitowych programów rozrywkowych:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! 🙂 fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę. a u mnie? Coś się kończy…coś zaczyna 😀

Trzymamy kciuki za dalsze plany zawodowe aktorki. Już teraz plotkuje się, że Kurdej-Szatan na jesieni dołączy do obsady Polsatu.

View this post on Instagram

Skoro już wszystko wiadomo… parę słów ode mnie 🙂 to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem. Chciałabym ogromnie podziękować: Rinke Royens – za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i wciąż wierzysz i ufasz! Tomuś @tomaszkammel za wszystkie słowa wsparcia, pomoc i niezwykłą otwartość???? Sibi – uwielbiałam Twój głos w słuchawce reżyserskiej i nasze szalone przywitania???? i za ratowanie – kiedy była potrzeba 😀 Majaczku @pocolanamis za piękne scenariusze i świetne charakterologiczne wyczucie !!! I za odważne dodatki apropos różnych śmiesznych sytuacji… 😛 Maciuś @maciejmusial_official za wspólne flow, radochę i profeskę 🙂 i w ogóle – za to, że tacy jesteście fajni i normalni i pracowici i konkretni i z poczuciem humoru i dystansem !!!????najcenniejsze dla mnie jest to, że – jak powiedział Rinke – stworzyliśmy TEAM !???? było SUPER !!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór???? dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! 🙂 fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy…coś zaczyna 😀 ✌️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odebrała kiepskie wyniki badań. Gwiazda walczy z paskudną chorobą

Wirtualna Polska

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan przechodzi do Polsatu?! Maciej Dowbor skomentował plany stacji! Są dobre wieści [WIDEO]

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP! Jak dalej widzi swoją karierę?


Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Barbara Kurdej-Szatan – finał The Voice of Poland 9

Barbara Kurdej-Szatan – finał The Voice of Poland 9

Barbara Kurdej-Szatan ma zaokrąglony brzuch

Barbara Kurdej-Szatan ma zaokrąglony brzuch

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×