Apoloniusz Tajner zostanie ojcem! Jego młodsza o 37 lat partnerka jest w ciąży!

Apoloniusz Tajner ojcem

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Młodsza o 37 lat partnerka Apoloniusza Tajnera, Izabela Podolec, jest w ciąży! Ojciec Dominiki Tajner-Wiśniewskiego spodziewa się dziecka. O szczegółach poinformował Super Express.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec udowadniają, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Parterów dzieli prawie 37 lat różnicy. Pomimo tego od ośmiu lat są razem, a ich rodzina wkrótce się powiększy. Ukochana prezesa Polskiego Związku Narciarskiego jest w ciąży!

Tę radosną wiadomość przekazał Super Express. Chociaż były trener ma już dwoje dorosłych dzieci, a nawet jest dziadkiem, teraz będzie mógł się sprawdzić w roli ojca. Izabela Podolec urodzi już latem:

Na razie para nie zdradza płci maleństwa. Apoloniusz nie ma w tej kwestii marzeń. Ma już parkę – syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest nawet dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary – czytamy w tabloidzie.

Od kiedy Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner są parą?

Dodajmy, że Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec zaczęli spotykać się ze sobą, gdy Izabela była bardzo młoda. Bardzo długo ukrywali swój związek przed mediami, lecz jakiś czas temu postanowili, że już więcej nie będą robili ze swojej miłości tajemnicy. Właśnie dlatego pojawili się m.in. podczas zeszłorocznego Balu Mistrzów Sportu.

Wygląda więc na to, że w rodzinie Tajnerów nadchodzą radosne czasy, które są sporą odmianą w życiu rodziny. Zwłaszcza, że ta przeżywa ostatnio rozstanie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej z Michałem Wiśniewskim.

Apoloniusz Tajner nie może się pogodzić z faktem w jaki sposób piosenkarz potraktował jego ukochaną córkę. Zwłaszcza, że to właśnie on ostrzegał Dominikę przed ślubem z liderem Ich Troje.

Dominika Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zbliżyła się do swojego pierwszego męża! Juliusz wyciągnął do niej pomocną dłoń!

Dominika Tajner nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie konfliktu jej ojca i Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski unika Apoloniusza Tajnera! Ojciec Dominiki wpadł w szał i chce rozszarpać na kawałki swojego zięcia!


Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner i Pamela Izabela Podolec Fot. Akpa

Apoloniusz Tajner i Pamela Izabela Podolec Fot. Akpa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×