Michał Wiśniewski unika Apoloniusza Tajnera! Ojciec Dominiki wpadł w szał i chce rozszarpać na kawałki swojego zięcia!

Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego

Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego

Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego

W ostatnim czasie wszystkie media plotkarskie prześcigają się doniesieniami na temat czwartego rozwodu Michała Wiśniewskiego. Tym razem gwiazdor po 7 latach małżeństwa z Dominiką Tajner, sam złożył pozew o rozwód. W temat rodzinnego dramatu Dominiki wtrącił się jej ojciec Apoloniusz Tajner.

Sprawa nagłego rozwodu Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim wygląda niezwykle tajemniczo. Niektóre tabloidy sugerują, że całe zamieszanie z rozwodem jest tylko kolejną zagrywką medialną. Para ma przecież nieprawdopodobne długi i być może rozwód uchroni małżonków przed odpowiedzialnością karną. Inne wskazują, że powodem rozstania są rzekome romanse małżonków.

Dominika nie sprawia wrażenia załamanej, wręcz przeciwnie, niedawno bawiła się na parkiecie Tańca z gwiazdami, po czym swój prywatny czas spędzała z Justyną Żyłą, która w rozwodach i publicznym praniu osobistych brudów doświadczenie ma jak nikt inny!

Niestety, to nie są proste momenty, nie do końca się odnajduję w tej sytuacji. Byłam z Michałem dziewięć lat i byłoby dziwne, gdyby to nie był dla mnie trudny czas. Myślę, że to samo przeżywa Michał. Przy każdym rozstaniu wina leży po jednej i po drugiej stronie – mówiła Faktowi Dominika

Całym skandalem medialnego rozwodu Dominiki jest wielce zniesmaczony jej ojciec – Apoloniusz Tajner, który za Michałem nigdy nie przepadał. Jak informuje Fakt, 66-letni teść zgrzyta zębami ze złości na myśl o Wiśniewskim.

Apoloniusz nie może się pogodzić z faktem w jaki sposób piosenkarz potraktował jego ukochaną córkę. Zwłaszcza, że to właśnie on ostrzegał córkę przed ślubem.

Teraz, niespełna siedem lat po ślubie, Dominika poinformowała tatę, że Michał zażądał rozwodu, Tajner wpadł w szał.   Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami – czytamy w Fakcie

Jak donoszą brukowce Apoloniusz Tajner musi się uzbroić w cierpliwość. Zgodnie z nowymi doniesieniami jego córka Dominika wyprowadziła się w weekend z podwarszawskiej willi, w której mieszkała z Michałem Wiśniewskim.

Czekacie na kolejne odcinki tej rodzinnej dramy?

 

Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego jest już gwiazdą tabloidów! Wypowiedziała się w imieniu gwiazdora na temat jego rozwodu!

Dominika Tajner opowiedziała o swoich romansach! Wstawiła też wymowne zdjęcie!

 

Mama Michała Wiśniewskiego nie chce dopuścić do rozwodu syna z Dominiką Tajner! Od tego co zrobiła włosy dęba stają!


Apoloniusz Tajner z partnerką - impreza marki Varilux

Apoloniusz Tajner z partnerką - impreza marki Varilux

Apoloniusz Tajner - 10-lecie TVP Sport

Apoloniusz Tajner - 10-lecie TVP Sport

Apoloniusz Tajner pokazał partnerkę młodszą o 37 lat

Apoloniusz Tajner pokazał partnerkę młodszą o 37 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×