Roksana Węgiel zaraz przebije Kim Kardashian! Właśnie wypuściła aplikację, jaką mają tylko największe światowe gwiazdy

Roksana Węgiel ma swoją aplikację

Roksana Węgiel ma swoją aplikację

Aplikacja Roksany Węgiel na iPhone'y właśnie trafiła do wirtualnych sklepów. Podobnym projektem może pochwalić się tylko Kim Kardashian. Szykuje się sprzedażowy hit!

Roksana Węgiel, to niekwestionowana gwiazda młodego pokolenia. Kariera młodej piosenkarki pędzi w zastraszającym tempie. Dziewczyna nie ma ani chwili na odpoczynek i stara się wykorzystać swój czas najlepiej, jak tylko może. Wczoraj do sprzedaży trafiła pierwsza książka artystki – The X Book. Jednak to nie koniec nowości, jakimi zaskakuje nas Roxie. Właśnie powstała oficjalna aplikacja Roxiemoji, która jest do pobrania w sklepie internetowym App Store.

Zobacz: Co tam płyta, Roksana Węgiel wydała właśnie swoją pierwszą książkę! Jeszcze nie trafiła do sprzedaży, a już jest bestsellerem

Roxiemoji – aplikacja z emotikonami Roksany Węgiel

Aplikacja służy do wyrażania emocji za pomocą kolorowych naklejek z wizerunkiem artystki. Jesteśmy przekonani, że większość nastolatek ma ją już zainstalowaną w swoich telefonach. Do wyboru jest kilka różnych opcji, które pomagają wyrazić emocje.

[wp_quiz id=”561″]

Producent reklamuje nowy produkt Roksany Węgiel w następujący sposób:

Wyraź swoje emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Wymieniaj się z przyjaciółmi. Powiadom wszystkich, kto jest największym fanem Roksany Węgiel.

Zobacz: Roksana Węgiel na MTV EMA 2019 wyglądała świetnie. Identyczną kreację kupisz w sieciówce za niecałe 200 zł

View this post on Instagram

Świetny czas dla fanów @roxie_wegiel : w App Store dostępna jest już aplikacja Roxiemoji, a w najbliższy piątek ukaże się reedycja debiutanckiego albumu artystki i…. #swiperight i sprawdźcie co jeszcze dla Was szykuje! Wyraź swoje emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Wymieniaj się z przyjaciółmi. Powiadom wszystkich, kto jest największym fanem Roksany Węgiel! Aplikacja „Roxiemoji” dostępna jest na urządzenia z iOS w AppStore! #Roxiemoji #MVP #Roxie #RoksanaWegiel #RoksanaWęgiel

A post shared by Universal Music Polska (@universalmusicpolska) on

Co ciekawe podobną aplikacją może pochwalić się niewiele gwiazd. Do grona posiadaczy własnych emoji zalicza się najpopularniejsza amerykańska celebrytka, Kim Kardashian. Królowa krągłych kształtów już kilka lat temu wypuściła na rynek własną aplikację. Okazała się sprzedażowym hitem, który cyklicznie gwiazda uzupełnia o kolejne ikony.

Jedyne, co różni Kim i Roxie, to cena za aplikację. W przypadku polskiej gwiazdy jest ona do pobrania całkowicie za darmo.

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała kreację na Eurowizję Junior 2019! Posypał się grad komplementów: „Wow. Pięknie!”


Aplikacja z emoji Roksany Węgiel

Aplikacja z emoji Roksany Węgiel

Aplikacja z emoji Roksany Węgiel
Aplikacja z emoji Roksany Węgiel

Aplikacja z emoji Roksany Węgiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×