Anne Hathaway urodziła kilka tygodni temu. Paparazzi przyłapali ją z dzieckiem na spacerze

Anne Hathaway urodziła

Anne Hathaway urodziła. Amerykańska aktorka powitała na świecie swoje drugie dziecko - chłopca czy dziewczynkę? Pierwsze zdjęcia maluszka obiegły internet. Jak wygląda?

Anne Hathaway, chociaż jest jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie, bardzo chroni swoją prywatność. Świadczyć może o tym fakt, że o jej drugiej ciąży świat dowiedział się w momencie, w którym krągłości nie dało się już zamaskować.

Właśnie wtedy aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje ze sporych rozmiarów brzuszkiem. W opisie przyznała, że z jej mężem, Adamem Shulmanem bardzo długo starali się, by zostać ponownie rodzicami:

Wszyscy, którzy kiedykolwiek borykali się z niepłodnością i problemem z poczęciem dziecka: wiedzcie, że dla mnie to też była kolejny raz droga przez mękę. Wysyłam szczególnie do was dużo miłości.

Anne Hathaway urodziła. Jakiej płci jest jej drugie dziecko?

Od tego momentu amerykańska aktorka pojawiła się na uroczystej gali, na której dumnie prezentowała ciążowe krągłości. Chociaż wydawałoby się, że informacji o tym, że maleństwo pojawiło się na świecie ukrywać nie będzie, ten wyjątkowy dzień w życiu kobiety, postanowiła zachować dla siebie.

Anne Hathaway w ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko już jakiś czas temu. Jakiej płci jest maleństwo? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że świeżo upieczona mama ze swoim ukochanym i dzieckiem wybrali się na spacer, gdzie spotkali się z fotoreporterami. Zdjęcia błyskawicznie obiegły sieć, stanowiąc dowód, że aktorka urodziła.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na pierwsze oficjalne zdjęcie dziecka.

Anne Hathaway- dzieci. Kiedy urodziła po raz pierwszy?

Hathaway po raz pierwszy została mamą w 2016 roku. Wówczas na świat przyszedł synek jej i jej męża, Jonathan Rosebanks Shulman. Chłopczyk urodził się cztery lata po ślubie aktorki i jej ukochanego. Co jakiś czas pojawia się w social mediach Anne, dzieje się to jednak bardzo rzadko.

Zobacz: Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” niedawno urodziła, a już pochwaliła się świetną figurą. Fani zachwyceni

 


Anne Hathaway w ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w drugiej ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w drugiej ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway jest w drugiej ciąży

Anne Hathaway jest w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×