Anne Hathaway pokazała duży ciążowy brzuszek na salonach! Już bardziej sexy nie mogła wyglądać!

Anne Hathaway w drugiej ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway pojawiła się publicznie po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży. Aktorka uczestniczyła w uroczystej premierze filmu Sea Wall / A Life w Nowym Jorku. Na tę szczególną okazję wybrała obcisłą kreację, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Zobacz zdjęcia.

Anne Hathaway wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda, w momencie, w którym ciążowych krągłości nie dało się już zamaskować, postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i nie dając pola do domysłów, na Instagramie przyznała, że jest w ciąży. To właśnie tam opublikowała zdjęcie ze sporych rozmiarów brzuszkiem. W opisie zdradziła, że długie starania o to, by ona i jej mąż, Adam Shulman, zostali rodzicami, zakończyły się pomyślnie:

Wszyscy, którzy kiedykolwiek borykali się z niepłodnością i problemem z poczęciem dziecka: wiedzcie, że dla mnie to też była kolejny raz droga przez mękę. Wysyłam szczególnie do was dużo miłości.

Zobacz: Milla Jovovich jest w ciąży! Gwiazda pokazała ogromny ciążowy brzuch! Który to miesiąc?

Od tego momentu aktorka dumnie eksponuje ciążowe krągłości. Tak było m.in. w czwartkowy wieczór, kiedy pojawiła się w Nowym Jorku na premierze Sea Wall / A LifeGwiazda na tę okazję wybrała stylizację, obok której nie można przejść obojętnie.

Zdecydowała się na przylegającą do ciała, liliową sukienkę od Brandona Maxwella, która kończyła się na wysokości łydek. Kreacja, dzięki wycięciom przy dekolcie, idealnie podkreśliła biust gwiazdy. Aktorka dopasowała do niej sandałki na obcasie i małą kopertówkę. Postawiła na delikatny makijaż i lekko pofalowane włosy. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wyglądała wyśmienicie.

Zobacz: Joanna Moro w bikini pokazała ciążowe krągłości w pełnej okazałości! Już nie ukrywa brzuszka! „Korzystam z uroków ciąży” [WIDEO]

Anne Hathaway jest już mamą. Wraz z mężem wychowują syna. Jonathan Rosebanks urodził się w 2016 roku, cztery lata po ślubie pary.

Zobacz: Izabela Janachowska wciąż nie odzyskała sylwetki po ciąży. Wydało się, ile przytyła i dlaczego nie może schudnąć


Anne Hathaway w ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w drugiej ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway w drugiej ciąży na premierze w Nowym Jorku

Anne Hathaway jest w drugiej ciąży

Anne Hathaway jest w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×