Widzowie TVP z osłupieniem patrzyli na Annę Muchę w „DDD”. Kto jej doradził taką fryzurę?

Anna Mucha, nowa fryzura

Anna Mucha, nowa fryzura

Anna Mucha nie boi się odważnych metamorfoz. Jest piękną, pewną siebie kobietą, więc nawet ekstremalne zmiany nie są jej straszne. Ta z Dance Dance Dance spowodowała niedowierzanie jej fanów. Kto jej doradził taką fryzurę?

Anna Mucha weszła do jury Dance Dance Dance i od razu wzbudziła kontrowersje. Zapowiedziała, że oczekuje mięcha i że będzie czekać na występy, które ją poruszą. Jak powiedziała, tak zrobiła. Jej oceny budzą sporo emocji, a ona jest bezkompromisowa. Do tego każdy jej występ to spektakularny wygląd. Jej look w półfinale zadziwił jej fanów.

Jak wyglądała Anna Mucha w półfinale Dance Dance Dance?

Anna Mucha kwarantannę spędza w dobrowolnej izolacji, do czego także namawia internautów – prosi, by dołączyli do akcji #zostanwdomu i bez większej konieczności nie opuszczali mieszkań. Swoimi postami stara się im uprzyjemniać czas. Jednak jak już się pojawia w Dance Dance Dance, to nie tylko wobec jej komentarzy i ocen, ale także wyglądu, nie można przejść obojętnie.

Kreacje eksponujące atuty jej figury i urody. Odważne makijaże. Jednak to w półfinale zadziwiła swoich fanów i antagonistów niezwykłym uczesaniem.

Pojawiła się w gładko zaczesanych włosach, ozdobionych pasmem w kolorze limonkowym. Z wydzielonego kosmyka fryzjer ułożył misterny wzór na czole aktorki, a następnie domalował kontynuację, która kończyła się głęboko w dekolcie Muchy. Do tego wyrazisty, różowy makijaż oka z żółtym akcentem i pomarańczowe usta. Trzeba przyznać, że aż tak dawno nie zaszalała. I jak zawsze wzbudziła kontrowersje. Jednym się podoba, innym nie.

Anna Mucha jest indywidualistką, która wychodzi z założenia, że jak mówią, to jest dobrze, gorzej, jakby przestali, tak więc żadne opinie na temat jej stylizacji nie są jej straszne, a niejednokrotnie udowodniła, że ma do siebie spory dystans.

  • No no, Anna Mucha zaszalała.
  • Kto pani taką fryzurę zaproponował?
  • Nie, no nie tak…Kto ci to zrobił?
  • Pięknie jak zawsze.
  • Co za lok!
  • Cudowna! – piszą.

Wy jak myślicie? Hot or not?


Anna Mucha - półfinał DDD

Anna Mucha - półfinał DDD

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×