Szukaj

Anna Mucha wreszcie odważnie pokazała swoje chłopskie proste życie! Oczywiście nie zapomniała przy okazji wypiąć soczystego biustu!

Anna Mucha

Anna Mucha kusi biustem w Sopocie

Choć Anna Mucha nie odnotowała na swoim koncie spektakularnych ról i sukcesów aktorskich, w świecie show-biznesu jest traktowana jako jedna z najpopularniejszych gwiazd serialowych. Przypomnijmy, że jej dokonania aktorskie ograniczają się najbardziej na roli zmysłowej Madzi w hitowym serialu TVP M jak miłość. Oczywiście Anna zagrała wcześniej w kilku innych produkcjach, jednak swoją największą rozpoznawalność zawdzięcza słynnym Mostowiakom.

Dodajmy również, że Anna Mucha doskonale radzi sobie na deskach teatralnych. Ma już na swoim koncie sporo ról oraz spektakli, z którymi zjechała niemal cała Polskę. Ostatnio jednak gwiazda skupiła się na lekkim relaksie w Sopocie. Na jej Instagramie pojawiło się kilka ciekawych fotek z nadmorskiego kurortu. Jedno ze zdjęć gwiazda opatrzyła podpisem niezwykle intrygującym:

Moje chłopskie proste życie – podpisała.

Pod kolejną swoją fotką Ania wyraziła miłość do miasta Sopot (my też je kochamy!). Natomiast najciekawsza jest fotka trzecia, na której mamy w pełnej krasie wyeksponowany przepięknej urody biust aktorki.

Ta fotka podoba się nam najbardziej, a wam która przypadła do gustu?

Anna Mucha na ramówkę TVP wystartowała w tej samej sukni co 4 inne gwiazdy! Swoim wdziękiem przebiła je wszystkie!

Rozpalona Anna Mucha miała ochotę na drobne szaleństwo! Z przyjacielską pomocą wystartowała Weronika Książkiewicz!

Szałowa fotka Anny Muchy z Barbarą Kurdej-Szatan wywołała prawdziwy szał w internecie! Co się stało z ich oczami?


Anna Mucha i Marcel Sora tworzą ładną parę?

×