NewsyAnna Mucha padła ofiarą wielkiego oszustwa: "Kochani, błagam was, nie wierzcie w to"! W grę wchodzą duże pieniądze!

Anna Mucha padła ofiarą wielkiego oszustwa: "Kochani, błagam was, nie wierzcie w to"! W grę wchodzą duże pieniądze!

Anna Mucha oszustwo
Anna Mucha oszustwo
Kuba Górski

23.07.2019 20:53, aktual.: 24.07.2019 02:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha od kilku lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Choć jej dorobek filmowy nie robi wielkiego wrażenia, rola słodkiej Madzi w serialu M jak miłość przyniosła jej nieprawdopodobną ilość fanów. Nic więc dziwnego, że popularność aktorki została zauważona przez internetowych oszustów, reklamujących suplementy diety. Okazało się, że w ostatnim czasie do sieci trafiła reklama "cudownego" środka na odchudzanie, który jest rzekomo firmowany twarzą samej Muchy. Tabletki rzekomo przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej kosztują horrendalne pieniądze, za jedno opakowanie trzeba zapłacić ponad sto złotych.

Firma bez zgody gwiazdy wykorzystała perfidnie jej wizerunek, wprowadzając tym w błąd internautów. Proceder ten natychmiast wytropiła Anna, która za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoje fanki o wielkim oszustwie. Aktorka nagrała kilka filmików, w których ostro odniosła się do absurdu jaki pojawił się w sieci:

Kochane, kilka z was otrzymało na Instagranmie informację, że reklamuję dodatek do diety. Kochani, błagam was, nie wierzcie w to. To jest oszustwo i nie wierzcie w to, że ja wam wciskam jakieś suplementy. Nie bierzcie do ust czegoś, czego wcześniej nie sprawdziliście, co nie jest zdrowe i bezpieczne. Przede wszystkim nie wierzcie w to, że ja wam wciskam tego typu kity, NIE WCISKAM! – mówi zdenerwowana Mucha.

Na koniec Anna Mucha z uśmiechem na twarzy zajada się pysznym lodem znanej marki, podając swój sposób na cudowną sylwetkę:

Znam jeden sposób na szybką utratę wagi, nawet w ciągu jednej nocy! Wystarczy odciąć sobie nogę albo urodzić dziecko! – zdradziła Anna.

A wy jakie macie sposoby na cudowną sylwetkę?

  • Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta
  • Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta
  • Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta
  • Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta
  • Anna Mucha z lodem, okiem Małgorzaty Sochy
  • Anna Mucha sprawia sobie słodkie przyjemności
  • Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta
[1/7] Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także