Szukaj

Anna Mucha padła ofiarą wielkiego oszustwa: „Kochani, błagam was, nie wierzcie w to”! W grę wchodzą duże pieniądze!

Anna Mucha wytropiła wielki internetowy przekręt związany z bezprawnym wykorzystaniem jej wizerunku. Aktorka umieściła ostrzegawczy apel do internautek wyjaśniając cały incydent.

Anna Mucha oszustwo

Anna Mucha od kilku lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Choć jej dorobek filmowy nie robi wielkiego wrażenia, rola słodkiej Madzi w serialu M jak miłość przyniosła jej nieprawdopodobną ilość fanów. Nic więc dziwnego, że popularność aktorki została zauważona przez internetowych oszustów, reklamujących suplementy diety. Okazało się, że w ostatnim czasie do sieci trafiła reklama „cudownego” środka na odchudzanie, który jest rzekomo firmowany twarzą samej Muchy. Tabletki rzekomo przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej kosztują horrendalne pieniądze, za jedno opakowanie trzeba zapłacić ponad sto złotych.

Firma bez zgody gwiazdy wykorzystała perfidnie jej wizerunek, wprowadzając tym w błąd internautów. Proceder ten natychmiast wytropiła Anna, która za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoje fanki o wielkim oszustwie. Aktorka nagrała kilka filmików, w których ostro odniosła się do absurdu jaki pojawił się w sieci:

Kochane, kilka z was otrzymało na Instagranmie informację, że reklamuję dodatek do diety. Kochani, błagam was, nie wierzcie w to. To jest oszustwo i nie wierzcie w to, że ja wam wciskam jakieś suplementy. Nie bierzcie do ust czegoś, czego wcześniej nie sprawdziliście, co nie jest zdrowe i bezpieczne. Przede wszystkim nie wierzcie w to, że ja wam wciskam tego typu kity, NIE WCISKAM! – mówi zdenerwowana Mucha.

Na koniec Anna Mucha z uśmiechem na twarzy zajada się pysznym lodem znanej marki, podając swój sposób na cudowną sylwetkę:

Znam jeden sposób na szybką utratę wagi, nawet w ciągu jednej nocy! Wystarczy odciąć sobie nogę albo urodzić dziecko! – zdradziła Anna.

A wy jakie macie sposoby na cudowną sylwetkę?

Zobacz: Opalona Anna Mucha nie zna litości! Jej wakacyjna fotka zagotowała wszystkich fanów! Zobaczcie co się u niej zadziało od pasa w dół!

Zobacz: Anna Mucha w tramwaju wyglądała co najmniej dziwnie. Z trudem rozpoznaliśmy w niej seksbombę z czerwonych dywanów

Zobacz: Anna Mucha załatwiła Agnieszce Włodarczyk pracę marzeń! Wystarczyło, że wykonała jeden telefon! “Rzadko się to zdarza” [WIDEO]


Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

×