W domu Ani Lewandowskiej stanęły najbardziej pożądane krzesła sezonu. Salon po remoncie zmienił się nie do poznania

Anna Lewandowska - salon

Anna Lewandowska - salon

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie salonu. Internautki podziwiają wnętrze. Nie sposób nie zwrócić uwagi na przepiękne krzesła. To hit sezonu.

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Oprócz tego, że robią spektakularne kariery, stworzyli też ciepłą i pełną miłości rodzinę. Zawsze podkreślają, że jest to dla nich największa wartość i źródło energii do działania.

Są szczęśliwymi rodzicami Laury i Klary. Mimo że widujemy córki Ani i Roberta na ich social mediach, to nie zdecydowali się oni jeszcze, żeby pokazać ich wizerunek. Tylko na kilku zdjęciach widać fragmenty twarzy dziewczynek, ale w tej kwestii Lewandowscy są coraz bardziej odważni.

Zobacz także: Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem córek. Klara i Laura w identycznych stylizacjach wyglądają rozkosznie

Ania od czasu do czasu pokazuje także wnętrza warszawskiego apartamentu, czy też luksusowego domu w Monachium. Tym razem dała nam szansę, żeby zajrzeć do salonu.

Anna Lewandowska pokazała salon

Anna i Robert Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w zespole Bayern Monachium. Tam też wychowują się ich córki – Klara i Laura. Ich dom położony jest w luksusowej dzielnicy Bogenhausen, skąd mają bardzo blisko do Ogrodu Angielskiego – to idealne miejsce na rodzinne spacery. Media podawały, że w chwili zakupu był wart 10 mln euro, czyli ponad 45 mln złotych, a jego cena na pewno jeszcze przez ostatnie lata znacząco wzrosła. Nic więc dziwnego, że na urządzeniu go także nie oszczędzali.

Po długich wakacjach w hiszpańskiej willi para w końcu wróciła do domu. Anna Lewandowska właśnie pokazała salon z imponującym widokiem za oknem na pełen zieleni ogród.

Fanki są pod wrażeniem wystroju jasnego i przestronnego pomieszczenia i podziwiają wspaniałe meble. Trudno nie zwrócić uwagi na wygodną jasną kanapę i drewniane krzesła z wiedeńską plecionką. To w tym sezonie prawdziwy hit. Taki wzór pojawia się nie tylko na krzesłach, w komodach, ale również w dodatkach. Całości dopełnia piękny dywan.


Anna Lewandowska pokazała salon

Anna Lewandowska pokazała salon

Krzesła w salonie Anny Lewandowskiej

Krzesła w salonie Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska pochwaliła się hiszpańską posiadłością

Anna Lewandowska pochwaliła się hiszpańską posiadłością

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×